Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tartozásom van az Avonnak,...

Tartozásom van az Avonnak, ami 6000 ft helyett 12. 000 lett a kamattal. Mit csinálhatnak ha nem fizetek?

Figyelt kérdés
december óta van ez a tartozásom, 6000 lett volna de rátették a kamatot most 12.000. Jöttek levelek, hívtak stb. én azóta sem fizettem. Tudom nem nagy összeg, de nem állok úgy hogy kifizessem kell fontosabb dolgokra. Már egy ideje nem hívnak nem írnak. Mi lesz ha továbbra sem fizetem ki? Mit tudtak csinálni ezzel a 12.000 fttal?

2012. ápr. 21. 18:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Végrehajtásra adják, s már a duplája lesz, Nemsokára várhatod a levelet.
2012. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
már így is a duplája, még ezt is megduplázhatják? és így megy ha nem fizetek? vagy hogy van ez?
2012. ápr. 21. 19:05
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Kiadják egy végrehajtó cégnek, pl Costella, Creditexpresz és majd zaklatnak ők. A tartozásra meg pakolják rá az ilyen-olyan költségeket.
2012. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Ez még kamatozni fog, plusz a behajtó cégek sem ingyen dolgoznak...
2012. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
igen, igen már az utóbbi levelek pl a 12000es is nem az avontól jött hanem valami Credit valamitől.....akkor ez már a behajtási osztály. Szóval akkor már ők kiküldték a levelet és azóta semmi. Mit tehetnek még? erre rakhatnak még rá? de mit? már ráraktak 6000 ftot plusz. és ha nekik nem fizetek próbálkoztak a behajtással és ennyi?
2012. ápr. 21. 19:16
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ennyi. Lehet még fizetési meghagyás is, bíróság. Olcsóbb kifizetni. A teljes költséget rád fogják terhelni. Szerencsére magam még nem vagyok hasonló helyzetben, de elhiszem, hogy a kis összeg is váratlanul hatalmassá válhat önmagában is.
2012. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
előbb utóbb megpróbálom kifizetni, csak kérdés hogy meddig várnak még...
2012. ápr. 21. 19:48
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
beszelj a behajtoval hogy porblemad van es keressetek valami megoldast.
2012. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj a behajtóval, hogy lássák, hogy közreműködsz, s be akarod fizetni. Kérj részletfizetést. Megadják!!
2012. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Az égig fog szökni a tartozásod összege, mindenféle díjjal emelve (pl. beszedési-, késedelmi díj, stb.), ha nem kezeled minél előbb a helyzetet! Vedd fel a kapcsolatot az Avon ügyfélszolgálattal, vagy a behajtóval, attól függ, hogy hol áll a beszedés, kérj részletfizetést, hogy ne jusson el a bíróságig az ügyed! Amíg nem rendezed a tartozásod, addig nem is rendelhetsz az Avontól.
2012. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!