Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek ez igaz lehet?...

Szerintetek ez igaz lehet? Vagy csak egy újabb bőrlehúzásos átverés?

Figyelt kérdés

• a befizetett önrész arányában résztulajdonossá válsz, beköltözöl a lakásba és a felmaradt részt 35 évig havi részletekben törleszted, az utolsó részlet kifizetése után 1/1 tulajdonossá válsz



• a tulajdonrész, a részletfizetési jog és minden hozzá fűződő jogosultság örökölhető


• a futamidő, ugyanazon havi részlet megtartásával, csökkenthető


• az ingatlant a futamidő lejárata előtt is eladhatod és átruházhatod minden jogosultságát másra


• személyi igazolványon kívül nincs szükség semmi egyéb dokumentációra


• lehetőség van havi részleteinek a csökkentésére


2012. ápr. 24. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes.

"személyi igazolványon kívül nincs szükség semmi egyéb dokumentációra " ez nekem nagyon gyanús. A mai világban szinte az ember felmenőinek a tyúkszemét is llenőrzik, hogy biztosak legyenek benne, hogy ki tudod fizetni az adott összeget.

Hol találtad ezt?

2012. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 tetro ***** válasza:

"a futamidő, ugyanazon havi részlet megtartásával, csökkenthető "

ez hogy lehetséges?

2012. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyanús, nagyon hosszú átolvasás és utánajárás után mennék csak bele, úgy hogy látta az ügyvédem is. Tényleg hol találtad?
2012. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem is az lenne a kérdésem hol találtad?Túl szép hogy igaz legyen,de hát ha....
2012. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"  személyi igazolványon kívül nincs szükség semmi egyéb dokumentációra "


Ettől a mondattól nekem "Éppen át akarnak verni" érzésem van-

2012. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nekem is olyan érzésem van, hogy átverés pedig olyan jó lenne.

Ha belinkelem az oldalt tuti törlik a kérdést, mert azt hiszik reklámozom.

2012. ápr. 24. 11:32
 7/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ha felugrik egy kis ablak akkor mindkét helyre azt kell írni, hogy abc. Egy blogpot oldalon olvastam.

2012. ápr. 24. 11:35
 8/21 anonim ***** válasza:
Átverés sajnos!Eszedbe se jusson!Nagyon nagy lehúzás!
2012. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

megnéztem az oldalt, valami ingyenes sz*r honlapcím, plusz másként nem lehet velük kapcsolatot felvenni,csak HA megadod az adataid!


Átb*szás....

2012. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az meg a másik, hogy az emberek átlag 5-10-15-20évig fizetnek a banknak....nem csoda, hogy ennek a "cégnek" 35 évig lennél a rabszolgálja....plusz semmi nincs feltűntetve,sem pénznem se semmi,plusz az árfolyamok?!


Szélhámosok:)))))


Ez olyasmi,minthogy add meg a személyi igazolvány számod,beregisztrálnak egy pókeros honlapra és kapsz érte 100 dollárt :D

2012. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!