Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Raiffeisen banknak tartozok...

A Raiffeisen banknak tartozok 9000 forinttal, míg a MÁV-nak 12000 Forintal tartozok. Sajnos nagyon úgy néz ki nem tudom befizetni ezeket az összegeket. Ilyen mit tud velem csinálni a bank illetve a MÁV?

Figyelt kérdés
Munkanélküli 22 éves fiatal férfi vagyok, tényleg egész egyszerűen nem tudom kifizetni ezeket a tartozásokat. Segélyt nem kapok. Van rá mód ezeket a büntetéseket leülni börtönben, vagy mit tud velem csinálni, a bank már jogi útra vitte a tartozást. De hiába, semmilyen féleképpen nem fogok tudni fizetni, ezt el fogom mondani a bíróságon is. Mi lessz a sorsom ezután?

2012. jún. 8. 03:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket nem lehet leülni.

Ha jogi útra terelik, akkor végrehajtóhoz fog kerülni, aki megpróbálja behajtani (munkabér letiltás, ingóság, ingatlan). Ha most nem tudja, akkor majd később.

Érdemes lenne valahogyan mindenképpen összeszedni ezt a pénzt, mert később a többszörösét kell majd kifizetni.

2012. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne viccelj, 21 ezer ftról beszélünk. ezt még kéregetéssel is össze lehet szedni néhány nap alatt
2012. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!