Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges hogy egy átutalás...

Lehetséges hogy egy átutalás egy banki alkalmazott betegsége miatt késik?

Figyelt kérdés

Hali, a Raiffaisen bank egyik kisebb fiókjánál van számlám, ahol 4 en dolgoznak összesen. Ez egy különálló autonóm pénzintézet, a Raiffaisen neve alatt. Már 2 napja meg kellett volna érkeznie a pénznek a másik félhez. Felhívtam a bankot, és azt mondták hogy aki kell az átutalás teljesítéséhez, az beteg és addig nem tudják ameddig fel nem épül.

Igaz / Hamis



2012. júl. 11. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen "bank"fióki átutalás vagy pénzbefizetés volt, és más nem tudja a papírról a gépre felvinni az adatokat, akkor elképzelhető az ilyen. Ugyanakkor ez a XXI. században meglehetősen nevetséges eset.
2012. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez Ausztriában történt? El tudom képzelni...
2012. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ausztriabol, az en szamlamrol kuldtem, magyorszagra iban-swift szAmlaszamra, magyarorszagra. A bank ahol a szamlam van pici ugye 4 en dolgoznak osszesen, ezzel az infoval kiegeszitve mit gondoltok?

( Nemzetkozi utalaskent, nem inter EU kent )

2012. júl. 11. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldön már én is láttam olyan furcsaságokat banki ügyekben, ami idehaza elképzelhetetlen. Ott másként működnek a dolgok, úgyhogy azért is írtam, hogy el tudom képzelni ezt a szitut.
2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!