Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék részletre vásárolni...

Szeretnék részletre vásárolni OTP-nél, de kell közüzemi számla, amit én átutalással szoktam végezni otp-nél. Kell -e ilyenkor közüzemi számla? Esetleg a közös háztartásomban élő szülő számlája jó e?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint egy x helyen vásárolni szeretnél, és ahhoz, hogy vásárlási hitelt kapj, be kell mutatnod a közüzemi számláidat? A vásárlás helyén, vagy a hitelt szolgáltató banknál érdeklődd meg, mi a teendőd. Lehet, hogy a villyn/gáz/víz szolgáltatódtól kell kérned igazolást, hogy nincs tartozásod, és rendesen fizeted a számláidat.
2012. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, viszont nekem csak előfizetéses telefonom van közüzemi számlában és azt is átutalással végzem a t-mobile oldalán.
2012. dec. 6. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha feltétele a hitelnek a közüzemi számla, akkor fordulj olyanhoz, akinek vannak befizetett csekkjei.

Ha nem, akkor talán jövedelemigazolás is elég lesz.

2012. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem van egy t-mobile előfizetésem amit weboldalon keresztül átutalással végzem, viszont a többi számla édesanyám nevén van. Jó, ha az övét viszem be? Nem kell valamilyen meghatalmazás?
2012. dec. 6. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég lettem előfizetéses az egyik telefonszolgáltató cégnél és ott én nem vettem telefont is az előfizetés mellé, így elegek voltak a személyi okmányok, de ha vettem volna, akkor ott is kérték volna a közüzemi számlát, illetve ha az nincs, akkor egy bankszámlakivonat is elég lett volna, ha bármit átutalással fizetek és azon rajta szerepel, hogy ki van egyenlítve.

Kérdezz rá, mert lehet nálad is elég lesz az időben történő átutalás igazolás a bankszámládon.

2012. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen. OTP-s vagyok szerintem csak elegendő lehet a kártyám, azon rajta van minden átutalással kapcsolatod dolog.
2012. dec. 6. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a kártyádra, hanem akkor a számlakivonatodra lesznek kíváncsiak.
2012. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen elfogadják a más nevére, de azonos címre szóló számlát. Persze egy telefon megtudni biztosan.
2012. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!