Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Interneten szeretnék utalni,...

Interneten szeretnék utalni, otp-s vagyok, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy beírom az összeget és nem hagy tovább menni, mert a "mennyiség mező formátuma nem megfelelő". milyen formátumban írjam be? eddig ezekkel próbálkoztam:

1000,-Ft

1000

1000 HUF

1000Ft

1000 Forint

1000 Ft


vagy lehetséges, hogy ilyen kevés pénzt nem lehet neten keresztül utalni(az ezret csak példának írtam, annál kevesebbről van szó)

köszönöm a segítséget!



2012. dec. 12. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiség mezőbe csak a számot kell beírni, semmi mást. Az, hogy van-e minimum, hát a fene tudja, bár nem hiszem.
2012. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, tényleg sikerült:) ezek szerint simán az összeg beírásával nem próbálkoztam, csak azt hittem:D
2012. dec. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!