Melyik bankot válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még jó pár évvel ezelőtt az OTP-nél nyitottam Junior számlát. Ez a Junior még érvényben van, de szeretnék bankot váltani.


Az OTP borzalmasan lehúzkod anyagilag. Utalok neten 2-3 ezer Ft-ot, azért levon majdnem 250 Ft-ot.

Nagyon drágának találom, minden szolgáltatásért egy "vagyont" levesznek.


Most 21 éves vagyok, állandó jövedelemmel rendelkezem. A lényeg az, hogy tudjak utalni és bankkártyával vásárolni interneten keresztül.

És persze, minél kedvezményesebb díjak.


Ti melyik bankot ajánlanátok?



2013. jan. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még mindig diák vagy, én az ERSTE-t javaslom.
2013. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

CIB Cibezz számla.

26 éves korig lehet ilyened (nem is kell egyetemi hallgatónak lenned).

Nagyon olcsó, és kapsz ingyen internetkártyát, és ahhoz egy elkülönített számlát, amivel sokkal biztonságosabb a netes vásárlás.

Kapsz hozzá Cibezz megtakarítási számlát is, remek kamatokkal.


[link]

Itt vannak a mától érvényes kondíciók.

2013. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is OTP-s ügyfél vagyok, teljesen elégedett vagyok a nagy zölddel. 18-28 közti ügyfél vagy, választhatod a JUMP számlacsomagot, INGYEN utalhatsz korlátlan számban, 200 ft a számlavezetési díj, 2 kp felvétel van asszem ingyen, bankkártya éves díja ingyen van, szval nekem bejött. Minden sarkon van fiókja, itt Pesten szombaton és akár van olyan amelyik vasárnap is nyitva van, hova jobbat ennél?:)
2013. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. jan. 4. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!