Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mely tulajdonságok a legszüksé...

Mely tulajdonságok a legszükségesebbek ahhoz, hogy valaki pénzügyi tanácsadó legyen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

igen, ismertem már ezt a honlapot. Ügyes.

Ez a tied Miklós ?


Ehhez már valódi felkészültség és széles látókör kell. Ez nekünk kettőnknek megvan, de talán nem túlzok, hogy lámpással kellene keresni még másokat ebben a honban.

Arra kíváncsi vagyok van -e elég kereslet a megélhetéshez, lévén, hogy itt a becsületszó a biztosíték arra, hogy eredmény esetén az ügyfél fizet a megállapodás szerint. Ha pedig csak konzultációról van szó amit előre fizet alkalmanként, arra tényleg kíváncsi lennék a havi megélhetéshez elegendő rendszeres bevételt generál-e.

2013. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Talán nem árulok el nagy titkot azzal, hogy 2013-ban az önmenedzselés az egyetlen lehetőség, de igen, meg lehet élni.


De mondom, ehhez egy az előbbihez hasonló oldal kell. Havi 150 ezres a látogatottsága.


Híresnek kell lenni, minél több emberhez eljutni és lesz kereslet a munkádra. Nem egyik napról a másikra megy, de igen.


Azért írtam, hogy jelenleg, mert vannak olyan álmaink, talán neked is, hogy 10 év múlva már több ember fordul az effajta tanácsadás irányába, ahogy ez tőlünk nyugatra sokkal természetesebb.

2013. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jó a törekvés. A leginkább az tetszik benne, hogy kizárólag az ügyfeled fizet érte, és ha elégedett, akkor legközelebb is visszatér, ha úgy érzi ne azt kapta a konzultáció során, amit ő álmaiban elképzelt, vagy ő maga sem tudta megfogalmazni, hogy mit is vár el, akkor nem tér vissza.


Én eddig arra fogadtam volna, hogy proaktív módon ügyfelek nem keresnek meg azért a szolgáltatásért, amit a honlapon leírtak szerint nyújtasz, és főleg pénzt nem áldoznának rá, inkább Blikkre, cigire és kereskedelmi TV csatornákra költenek.

2013. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és ha már felmerült a "nem igazi" oldal, tényleg akkora szakadékot láttok egy (mondjuk) ófaubés (de most mondhattam volna akármelyik másikat) meg egy valódi között?
2013. febr. 2. 23:32
 15/16 anonim ***** válasza:

Még annál is nagyobbat. (bár látom már jártak itt és jól lepontoztak mindenit :D )


Közérthető példa:

Valódi pénzügyi tanácsadó:

[link]


OVB:

[link]

2013. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az "igazi tanácsadó" csak az ügyfelétől kér és kap pénzt.


Szerinted emberi viszonyok között elvárható, hogy üzleti alapon "tanácsot adó" szolgáltató valóban a Te érdekidet képviselje, amikor munkájáért mástól, attól kap pénzt a megélhetéséhez, akinek a termékét te megvásárolod ?


Ha ezt megválaszoltad magadnak,akkor tudod is a választ a kérdésedre.

2013. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!