Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hallott már vki a Greenway...

Hallott már vki a Greenway Gerlózczy Tanácsadó kft-ről?

Figyelt kérdés
Azt a helyzet h hitel felvételi kérelmet indítottunk el feléjük,meg is kötöttük a szerződést.Akkor azt mondták 1-től megy az utalás,15-ig legyünk türelemmel.Ez oké de ma már 13.-a van.Hozzátenném szerződés kötéskor 55000ft adtunk oda nekik.Szerintetek humbug volt?
2013. febr. 13. 08:12
 1/6 anonim válasza:
Ma már 23-a van. Azóta megérkezett a pénz? Azért érdekel, mert éppen ma kért tanácsot valaki tőlem ebben az ügyben.
2013. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.De ma felmondtam a szerződést
2013. febr. 27. 21:28
 3/6 Imre63 válasza:

Üdv!

Ez a cég az e-cegjegyzek.hu szerint nincs bejegyezve. A papirokon levő adószám egy másik céghez tartozik. (szintén tanácsadó cég, de más címmel, cégmódosítás nem történt.) Nekem is igértek mindent, amíg nem írtam alá a papírokat és nem fizettem. Néhány nap múlva kezdődött a terelés. "Még nem kaptam meg a jegyzőkönyvet", néhány nap múlva "lebetegedtem, nem vagyok az irodában,holnap hívom". Persze nem hívott. Felhívtam, közölte, ebben a hónapban nem kapom meg a kért összeget, talán a következő hónapban.

Cégnév. Nem megszokott, hogy az utca neve a cég neve. (nagy cégeknél, gyáraknál előfordul) De, ezekre utólag figyeltem fel. Szerintem behúzás. Sokan befizetnek, ( a munkadíjról papírt sem adnak, csak az első törlesztésről) nem kapják meg a hitelt, felbontják a szerződést, a befizetett pénz ottmarad. Szerintem kamucég. Nem jegyzet cég, más cég adószámával.

Szép napot.

2013. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ezt leírta Imre.Nekem is küldtek egy levelet,de egyik mondatával üti a másikat :SMegirtam nekik,ha nem kapom vissza a pénzem,megyek a fogyatóvédelemhez.Persze erre sem volt semmi reakció
2013. ápr. 11. 17:23
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok !

Érdeklődnék, hogy visszakaptátok a pénzeteket?

köszi

2013. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig vannak aljas emberek, akik csőbe húznak másokat. Ráadásul ezekbe a vásárlói csoportokba többnyire azok a nagyon rossz helyzetbe került emberek fizetnek be pénzt, akik számára ez az utolsó esély...

Nem szabad!

Ennél már az uzsorások is "korrektebbek" Ott legalább megkapod a pénzt... :-)

2013. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!