Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalra lehet utalni OTP...

KOKSZOS kérdése:

Paypalra lehet utalni OTP pénztári készpénz befizetéssel?

Figyelt kérdés

Nem rendelkezem bankszámlával, de nézegettem a paypalt és nagyon sok helyen lehet vele fizetni és szeretnék egy ilyen számlát. És az a kérdés hogy tudok-e a saját PayPal számlámra utalni pénzt OTP pénztári befizetéssel ?


Válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 6. 18:44
 1/2 János72 válasza:

H avan Paypal számlád és van OTP számlád a kettőt össze kell társítani, azaz a paypal számládon megkell adnod az OTP bankszámlaszámodat, ekkor a Paypal egy jelképes összeget levsz róla kb 400Ft -800Ft nem emlékszem pontosan

erről értesítést kapsz, majd ezt vissza is küldi miután a bankszámlaszámodon és a Paypal ha jól "emlékszem" jelzed , hogy rendben van minden.

Ezútán már a Paypal számládról fogsz tudni fizetni, pl: internetes Webshopoknál, én vállalkozásnál nemzetközi átutalást is bonyolítottam segítségével APEH kénytelen elfogadni nemzetközi hivatalos cég.

Olcsóbb mint egy banki átutalás.

Biztonságosabb amennyiben nem kapod meg a terméket pl: e-bay kérheted a segítségüket a probléma rendezéséhez.


paypal.hu

2013. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A PayPal felületén a Top-up in a few days-t válaszd. Az ott látható bankszámlaszámot és Transfer ID-t írd fel, majd menj be egy Unicredit Bankba. Ott elkérik a személyidet. Megmondod hogy a felírt bankszámlaszámra szeretnél feltenni X forintot, illetve hogy a transfer id-t írja be a közleménybe (csak magát az ID-t azt a szöveget hogy transzfer id azt nem). Maximum 3-4 munkanap múlva meg fog érkezni a pénz. Akkor se essél kétségbe ha még akkor sem, mert ezeket az utalásokat, ill. készpénzbefizetéseket egy (1 db) ember ellenőrzi egész Magyarországon.

Ezen kívűl a visszafizetős dologról fogalmam sincsen de én úgy tudom hogy ha probléma van nem feltétlen bankszámlára utalják, paypalre is vissza tudják tenni de mondom ez nem biztos.

2014. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!