Kihez vagy hova kellene fordulni ha magánszemélytől szeretnék pénzt kölcsön kérni?! Uzsorások is szoba jöhetnének de csak olyan aki hajlandó 1milliót adni 6hónapra!

Figyelt kérdés
Értelmes hozzászólásokat várnék!

2013. jún. 8. 19:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
Ha visszafizetsz 5 milliót, én adok.
2013. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Mi a biztosíték, fedezet? Puszira senki sem fog adni neked...
2013. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
Én sem mondhatnám szebben, mint a #2
2013. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Csak egy 3 év múlva lejáró életbiztosításom van! De ha 6hónap alatt valaki beszedi a pénz dupláját akkor neki is van benne valami rizikó ha nem lenne bankba tenné! Vesémet feltudom ajánlani még de azon kívül nincs semmim!
2013. jún. 8. 21:40
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Tehát szépen megígéred, hogy becsszóra visszaadod, ráadásul a többszörösét? HA-HA! Vajon miért nem akar senki sem adni így?


No meg fél év alatt úgy, hogy 3 év múlva jár le az életbiztosítás...ne röhögtess!

2013. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

A "valami rizikó" gondolom az, hogy a büdös életben nem látja többet a pénzét :)

Ne vetíts, mondd meg őszintén, hogy ajándékba kéred!

2013. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem ajándékba kérem, írunk kölcsönszerződést meg amit kell! De igaziból nem is értem miért kötekednek olyan emberek akik nem segíteni akarnak a másikon hanem szimplán csak okoskodni és kekeckedni... Valószínű ha lenne több milliós fedezetem akkor megfelelne egy banki kölcsön is év 30-40%thm is. De sajnos ilyen nincs!
2013. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Hopp, másik regisztrációról sikerült írni? :)
2013. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

A bankok sem hülyék, ha se olyan jövedelm nincs, amiből tilthatnak, se fedezet, akkor tudják, hogy integethetnek is pénznek. Láthatóan nálad is ez áll fenn, ezért próbálsz balekot találni. Ez nem segítség, hanem hülyeség, ha valaki belemegy.

Hiába írtok szerződést, ha nincs miből behajtani nemfizetés esetén.

De szép próbálkozás volt.

2013. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy uzsorás is szóba jöhet mert addigra lesz pénzem! De nem is az a lényeg, hogy most van vagy nincs nekem, hanem, hogy itt olyan emberek játszák az atyaúristent aki akkor sem adna pénzt ha én felmutatnék 2milliós fedezetet!! Erről beszélek! Nah mindegy ez a "nagy" magyarság undorító egy nemzet!!
2013. jún. 8. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!