Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes lakáska...

Melyik banknál érdemes lakáskasszát, lakás előtakarékossági számlát nyitnom?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kellene, amelynél bármennyit tehetek be havonta, nem mindig ugyanannyit. Ha az egyik hónapban 5000 ft-ot teszek be, másik hónapban tehetek be 20 000-ret is. Kb. 6 évre szeretném. Szeretnék akkor ey olyan összeget, amelyhez, ha veszek fel hitelt, egy lakást tudok venni. Egyedül csinálom, és saját nevemre szeretnék lakást.
2009. okt. 11. 07:47
 1/2 anonim válasza:
szerintem fundamenta. ott lehet akármennyit betenni havonta és jár a 30%-os állami támogatás. azt hiem 4 és fél éves és 8 éves szakaszok vannak.
2009. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hu én is ilyesmibe kezdtem bele:) én megtakarítást nyitottam ott is adott összeg kell én egy 10est bevállaltam egy hóra de ha több van akkor berakhatom, ugy gondolom egy 10es mindig bele fog férni:) a lakáskassza sztem rossz mert ha nem ugy jön ki a lépés mégsem akkor nem adnak támogatást:(d itt mindenképp kapok kamatot:) én egy pénzügyi tanácsadó csajszival beszéltem meg mindent ő keresett nekem egy jó szerződést az alapján amit én szerettem volna:) ugyh ha pesti vagy szívesen megadom a számát, mert nekem sokat segítet...sok szerencsét neked is!
2009. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!