Lehúzott a PayPal?

Figyelt kérdés

OTP webkártyámat szerettem volna felregisztrálni a PayPalra. Megcsináltam a regisztrációt, majd hozzá is rendeltem a kártyát. A hitelesítést azonban hibaüzenettel visszadobta.

Ok, valamiért nem működik, kitöröltem a kártyát és megpróbáltam újra hozzáadni, ekkor már ezt sem engedte. Beléptem az OTP Direktbe és láttam, hogy a számlán az előzőleg kerek 600Ft-os egyenlegből 142Ft maradt. Na már most a hitelesítő próbaterhelés 400Ft, amit elméletileg le sem vonhatnának, mert nem sikerült a folyamat.

Hova lett a pénz?



2014. febr. 21. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
bankod tranzakciós és átváltási díjaira tippelek...de az tuti, hogy a számlaösszesítőben bent van
2014. febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami gond van, de ettől még levonta a pénzt, nem ezzel van a gond. A 400 ft-ot meg paypalon meg fogod találni pár napon belül. Ha mégse akkor paypalnak írj/telefonálj az ügyben.
2014. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, most várom a választ.

Mert ugye az a vicc, hogy 600-142= 458, tehát ennyi tűnt el a számlámról. Márpedig a terhelésnek fix 400 HUF-nak kellene lennie.

És mivel jelenleg nincs profilhoz rendelt kártya, így még ha megkapnám is az érvényesítő kódot, akkor sem tudnám hova beírni, azaz nem kapom vissza a pénzt.

Nem mintha tönkremennék 458 forint miatt, csak az érdekelne, hogy mégis miért és miért pont ennyit vontak le.

2014. febr. 22. 13:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, a pénzt visszakaptam. Ma újra megpróbáltam, és sikeresen megterhelték a kártyát, jelenleg várom, hogy megjelenjen a számlámon.

Tanulság: hiába jelennek meg a WebKárty adatok a netbankban, érdemes pár hetet várni, hogy működjön is a számla.

2014. márc. 31. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!