Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fizetési meghagyás (mokk) -...

Fizetési meghagyás (mokk) - szeretnék fizetni, de nincs bankkártyám. Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Volán büntetés, 16650 plusz 5000 eljárási költség, kinek tudom jelezni és milyen módon, hogy postai úton szeretnék fizetni kártya hiányában? És postán hogyan tudom ezt feladni, kinek a nevére, honnan fogják tudni, hogy befizettem? Kérlek, segítsetek, soha nem csináltam ilyet... eddig csak tettem félre a papírokat, nem is tudom, mit gondoltam, talán azt, hogyha nem veszek róluk tudomást, akkor nem lesz belőle semmi... még egy csekket nem adtam fel életemben a postán, anyuék nagyon kiakadnának, ha megtudnák, hogy eddig nem szóltam, szóval az ő tudtuk nélkül akarom megoldani. Nem erre szántam a karácsonyi pénzem, de muszáj lesz.


Kérlek, segítsetek! Köszönöm!


2014. márc. 5. 17:18
 1/1 anonim válasza:

Hát csekken is befizetheted csak előtte Telefonálj rá a volánra...ott tudni fogják hogy kivagy mivel név cím rákerül a csekk-re.

De eltudod utalni attól bankszámlára is nekik az összeget! Bemészegy bankba és elutalod :) nemkell már hozzá saját bankkárta :)

2014. márc. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!