Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munkáltatói igazolás nélkül...

Bucibabuci kérdése:

Munkáltatói igazolás nélkül hitel?

Figyelt kérdés

Én még gyesen vagyok 2.5 évi, férjemet a saját testvére nem akarja bejelenteni, nehogy haladjunk valamerre.

Szoba-konyhás házrészben lakunk, de mi fizetjük az egész ház rezsijét, alberletként anyósoméknál. nekik még +2szoba, konyha előszoba, külön fürdő.

Nem férünk két gyerekkel 1 szobában, aki volt ilyen helyzetben tudhatja. Nagyon szeretnénk külön házat, kb 5M ig.Férjem nem talál máshol olyan munkát, ahol be is jelentenék


Van ötletetek? Bank neve is kellene, ha van ilyen.


2009. dec. 30. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak ilyen bankok, de önerőt is kérnek kb. 30-35%-ot. Van ennyitek?
2009. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
500e kp+ 1.5M értékű telek, építeni szerettünk volna,de inkább vennénk, mert mifelénk most olcsóbb szerintem ha veszünk.
2009. dec. 31. 07:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Venni mindig olcsóbb, mint építeni, legalábbis hogyha 5-6 millió forint értékű házról van szó. Azt felhúzni olyan 10 millió forint lenne az engedélyekkel együtt, szóval valóban a vétel a legjobb. Hát önerő nélkül sztem nem nagyon fogtok hitelt kapni, de azért próbálkozzatok.
2009. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Önerő, vagy minimális önerő nélkül csak úgy van esélyetek hitelhez jutni, hogy plusz fedezetként bevontok még egy ingatlant fedezetnek. A telek kis értékű, ezért azt nem fogadják el, de egy másik ház megfelel.

Bér jellegű, legális jövedelem nélkül csak adóstárssal együtt tudtok a mostani hitelezési szabályok alapján hitelhez jutni- Az adóstársnak rendelkeznie kell jövedelemmel.

2010. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ha pl a tesóm eljön adóstársnak, neki nncs hitele, akkor elvileg kaphatunk hitelt?

Bank neve kellene, mert még ilyen feltételeket nem hallottam Köszönöm

2010. jan. 2. 15:14
 6/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Vannak olyan bankok ahol a Gyes-t is elfogadják jövedelemnek, illetve a bérleti szerződést is. Ennek hiányában lehet, hogy a rezsi költségekkel lehetne vélelmezni valamilyen jövedelmet. Munkáltatói nélkül a párja is eltartottnak minősűl...lehet, hogy van megoldás, több szempontot kell fiygelembe venni. Üdv. BUÉK.
2010. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, de tudom hogy lehet. Ez a baj hogy lehet, én konkrét bankot akartam, hogy ajálnjanak, nem a leheteket érdeztem.
2010. jan. 3. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel mit tudok segíteni írj privátba!
2010. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!