Ha valaki kéri a Paypal számlaszámom, akkor annak a formátumát hol tudom pontosan megnézni?

Figyelt kérdés
Most beléptem a paypal rendszerbe, de mivel olyan régóta csináltuk (és ráadásul, nem is én hanem a férjem) nem tudom mi a helyes formátum. Ezt hol tudom megnézni?
2014. okt. 4. 10:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a szám ami a VISA kártyán van?
2014. okt. 4. 10:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kártyán lévő szám az a "kártyaszám", azt soha ne add meg senkinek! (Ha interneten fizetsz vele a Paypal vagy egy bank honapján, az okés, de harmadik személynek ne add meg!)

A PayPal fióknak nincs számlaszáma, pusztán a regisztrációnál megadott email cím azonosítja a fiókot. Tehát ha valaki pénzt akar neked küldeni PayPalon, akkor a PayPal-ra regisztrált emailcímet kell megadnod, semmi mást.

2014. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
82%-os nagyon szépen köszönöm!
2014. okt. 4. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Na nézzük, kedves kérdező, olvastam a másik kérdésed is. Nagyon nincs rend a fejedben a PayPal-t illetően.


A PayPal NEM BANK. Nem ad bankszámlaszámot.

A PayPal a MÁR MEGLÉVŐ bankszámlád egyik fizetőeszköze, a bankkártyádat használva. Te kifizetsz valamit a PayPal-on keresztül, amit a te mondjuk OTP-s számládról levonnak, a PayPal pedig továbbítja az eladó PayPal fiókjába, onnan pedig az ő bankjában írják jóvá a számláján.


Ha valaki NEKED akar fizetni, akkor a PayPal fiókjában a fizetésnél beírja a te PayPal-nál regisztrált e-mail címed, és az alapján küldi a pénzt a PayPal-on keresztül a te OTP-s bankszámládra.


Annyi az egész lényege, hogy a felek nem kapják meg egymás banki adatait, a visszaélések elkerülése végett.

2014. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!