Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elrontottam a külföldi Erste...

Elrontottam a külföldi Erste netbank belépésemet 3x is. (Erste Sparkasse). Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Csak személyesen lehet elintézni egy osztrák Erste bankfiókban /vagy osztrák telefonszámot felhívni?

Mert úgy látom, emailen keresztüli ügyintézés ilyen esetben nem lehetséges.

Arra lennék kíváncsi, hogy magyar Erste bankfiókba is bemehetnék esetleg ezt elintézni?



2014. okt. 30. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A magyar Erste nem fog ezzel foglalkozni, semmi közük az osztrákhoz. Az email ilyen esetben sztem Magyarországon sem működik, hiszen mégiscsak adatvédelem, nem adják ki "bárkinek" a netbank hozzáférésedet. Nekem anno az otp-nél is csak személyesen működött, gondolom, ugyanezen okból.
2014. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. :)

Esetleg azt el tudnád mondani, hogy általában milyen adatokra kíváncsiak ilyenkor telefonos ügyintézésnél, csakhogy ne érjen váratlanul egy-egy feltett kérdés?!

(Annyira nem jó ugyanis a német szókincsem, hogy megértsem a német banki ügyintézéskor használatos szavakat, pláne telefonon keresztül.)

2014. okt. 30. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én mikor az otp-t próbáltam anno hívni, nem is jutottam el az ügyintézőig, mert ahhoz előbb be kellett volna ütnöm a netbank jelszavamat, amit meg ugye nem tudtam. Mint mondtam, sztem jelszót nem adnak ki telefonban, ha mégis, akkor biztosan kérdezik a kontonummert és a bankleitzahlt, más nem nagyon jut eszembe.
2014. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!