Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok saját bankszámlát...

Hogyan tudok saját bankszámlát nyitni?

Figyelt kérdés
nem rég töltöttem be a 18 életévemet, és bankszámlát szeretnék nyitni, van már bankszámlám, viszont ahhoz a szüleim is hozzá férnek viszont, én egy olyat akarok nyitni amihez csak én férek hozzá, de az a baj, egy picit megvagyok torpanva ebben az ügyben, van otp junior bankkártyám is, de ha pl nyitok egy otp bankszámlát ezt, hogyan tudom megoldani? megnyitni?

2014. nov. 25. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Be kell menni az OTP-hez.
2014. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek van havidíja, tehát ha nincs kereseted, akkor addig felesleges nyitni
2014. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom: válassz olyan bankot, ahol nem kell havi fenntartási díjat fizetni (lásd Raiffeisen).
2014. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott is van havidíj, ha a meghatározott érték alatti a pénzáramlás a számlán
2014. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
van állandó keresetem, ezért kéne a saját számla, hogy tudjak mire gyűjteni!
2014. nov. 25. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor válaszd ki a számodra megfelelő bankot, menj be és egyből megnyitják neked. A munkáltatónak pedig jelezd, hogy ezentúl arra a számlára utalják a fizetésedet
2014. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2014. nov. 25. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Tévedés, OTP juniorban nincs havidíj. Akkor van 140 forintos havidíj, ha mellé még a netes szolgáltatást is választod, ami célszerű, mert a netbankon keresztül bármikor ellenőrizheted a pénzedet, stb. Havi 140 ft meg nem mérvadó.


Amúgy be kell menned az OTP-hez, és ott fogsz tudni nyitni. Amúgy 18 év alatt is nyithatsz juniort, anélkül, hogy hozzáférnének a szüleid, szóval várnod sem kellett volna eddig.

2014. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!