Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az erste banknál vagyok és...

Dancsok Kristóf kérdése:

Az erste banknál vagyok és megnézném hogy a kártyámon mennyi pénz van de se regisztrációt se más dolgot nem találtam lehet az én hibám és ezt akkor hog nézz meg? .

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A kártyádon nincs soha sem pénz! Ha van bankszámlád, azon lehet csak pénz.

Azt, hogy mennyi pénz van a számládon, megtudhatod, ha bemégy a számlavezető bankodhoz, és megkérdezed.

Vagy egy ATM-nél lekérdezheted a kártyáddal is. Ehhez tudnod kell a PIN-kódodat.

2014. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a netbankra gondolsz, arra nem tudsz a neten regisztrálni, be kell menned a bankba, és ott kell elintézni a netbankhoz a szerződést és a regisztrációt. Ott majd kapsz egy azonosítót, meg megadsz egy jelszót, és utána azzal már otthon is be fogsz tudni lépni.
2014. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2014. dec. 4. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!