Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel 1-nél tavaszi...

Diákhitel 1-nél tavaszi félévben mikor jön az első részlet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam benn az ügyfélszolgálaton ahol nem tudták megválaszolni a kérdést. Arról van szó, hogy van egy élő hitelszerződésem és most jön a tavaszi félév. Tudom, hogy idő, mire az egyetem visszaigazolja a hallgatói jogviszonyt, de van valakinek tapasztalata arról, hogy ilyen esetben már akkor február 15-én (mert minden hónapban 15-én utalnak) jön az első részlet, vagy ugyanúgy egy hónappal később, március 15-én (illetve később, mert ünnepnap), de a februárival egyben?

2015. jan. 22. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindig március 15 és október 15! Vagyis március 15. előtti munkanap reggelén lesz a számlán. Előbb hiába várod.
2015. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!