Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H devizahitel visszatérítés!...

K&H devizahitel visszatérítés! Kapott már valaki visszatérítést a K&H Banktól?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!


Ezt a kérdést lényegében azért hoztam létre, hogy akik devizában vettek fel hitelt, azok itt megtudják beszélni észrevételüket.


Van már olyan aki a K&H banktól kapott elszámoló levelet? Ha igen, név nélkül persze, leírná mikor mennyi hitelt vett fel, végtörlesztette e már, vagy még fut a hitele? Ileetve, hogy mennyi penzt számoltak el?


Válaszokat előre is köszönöm.

Szerintem minden válaszoló nevében beszélek most.

Sok mindenki tájékozódhat ezekből a válaszokból.

Legyen szép napja mindenkinek!



2015. márc. 19. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/549 anonim ***** válasza:
100%

Múlt heti infó a KH-ból, hogy a bankfiókban már ki tudják számolni, kinek mennyi jár vissza, de értesítő leveleket még nem küldtek.

Sajnos az a tapasztalatom a feltett kérdésekből, hogy a többség nincs tisztában azzal, hogy mi alapján kap majd visszatérítést, mert olyan adatokat adnak meg pl itt is a kérdéseknél, hogy "mennyi pénzt vettek fel, ebből mennyit fizetett vissza és mennyi volt az árfolyam a hiteligényléskor".

Nem lehet semmilyen következtetést levonni ezekből az adatokból, ugyanis a visszatérített összeg mindenkinek más és más lesz, hiszen még bankon belül is függ a felvett hitelösszegtől, a hiteltípustól, a választott kamatperiódustól, a devizanemtől, a futamidőtől, az igénylés napjától és ami a legfontosabb, A SZERZŐDÉSBEN FELTÜNTETETT ÜGYLETI KAMATTÓL ÉS AZ AZÓTA BEKÖVETKEZETT KAMATVÁLTOZÁSOKTÓL.

Több bankban is ugyanazt a hitelt eltérő kamaton kapták(kapják) az ügyfelek, hiszen számít az ügylet/ügyfél "kockázati besorolása is", ez miatt mindenkinél más és más összeget fog eredményezni a képlet.

2015. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/549 anonim ***** válasza:
Szia!A férjem volt bent március elején,azt mondták,hogy 15.e után fogják küldeninki a leveleket.Ma akarja felivni a bankot.Kiváncsi leszek mit mondanak.
2015. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/549 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Remélem jó sokan fognak ide írni.

Nagyon kíváncsi vagyok ki mennyire lesz elégedett.

2015. márc. 19. 07:59
 4/549 A kérdező kommentje:

Kiváncsiságból felhívtam a K&H-t. Azt mondta az " Úriember "

eléggé unott hangon, hogy nem tudnak segíteni, meg kell várni az elszámoló levet. Valahogy érződött a hangján, hogy a t.....ke ki van a kérdésemtől. :D

Gondolom sokan csesztetik őket. :D

2015. márc. 19. 08:06
 5/549 anonim ***** válasza:
Én 2006-ban vettem fel a K & H-tól svájci frank alapú autóhitelt 3.000.000 ft-ot, amit 2012-ben visszafizettem. Arra nem emlékszem és már papírjaim sincsen róla, hogy emeltek közben vajon kamatot vagy nem? Valahogy úgy rémlik, hogy csak az árfolyam emelkedés miatt nőtt a törlesztő összeg. Ki, hogy emlékszik?
2015. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/549 anonim ***** válasza:
Akinek több éve felmondták a hitelés és átkerült valami behajtó céghez azokat is visszacsinálják, kiszámolják stb..?
2015. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/549 szutyi87 ***** válasza:
Nagyon kiváncsi vagyok, én "csak" 1.5miliót vettem fel kocsira, de 3-at adtam vissza. Már több mint egy éve lejárt. Nagyon kíváncsi vagyok, ha adnak pár tiz ezret a Porsche banktól már örülök :)
2015. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/549 A kérdező kommentje:

Egy kis infó akiket érdekel.

Egyik rokonom anno felvett 3,5 millió chf alapú hitelet. Amikor rögzített árfolyamon lehetett, vissza is fizette. ( 180 Ft )

A héten írtak neki jóvá a számláján 932000Ft-ot.

Igaz, nem K&H, hanem Erste.

Azért érdekes hogy az Erste bankosok már javában kapják vissza a pénzt, de a K&H még 1 levelet sem küldött ki.

2015. márc. 19. 22:27
 9/549 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy a K&H Bank pere még folyamatban van, így sajnos később küldheti az értesítőket.
2015. márc. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/549 A kérdező kommentje:
Március 6.-án a kúria lezárta a K&H, és az OTP Bank perét is. Ennek a két banknak május 6.-ig kell küldeni
2015. márc. 20. 06:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!