Melyik bankot válasszam?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egyetemista leszek Budapesten, jönni fog az ösztöndíj, fizetés, támogatás a szüleimtől, az egyetemnek is nyilván fogok utalni. PayPal fiókot is szeretnék nyitni. Szerintetek melyik bankkal járok a legjobban?

2015. máj. 25. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
OTP Junior számla ingyenes 24 éves korodig.
2015. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is az OTP-t javasolnám.
2015. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eleinte nekem is az volt a legszimpatikusabb, de az utalási költségek szerintem bőven behozzák az ingyenes dolgokat, nekem pedig elég gyakran kell majd utalnom az egyetemi gyűjtőszámlámra. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. máj. 27. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha attól tartasz, akkor ne sokszor utalj, hanem egyszer több pénzt.


K&H-nál pl. a legolcsóbb okos számlacsomagban van havi 2 ingyenes utalás és 2 ingyenes beszedési megbízás (rendszeres utalás), asszem 1000 Ft a számlavezetési díja.

2015. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az előbb említett K&H-s számlával szemben szerintem még mindig jobban megéri az OTP-s számla. Nem tudom, hogy hányszor utalsz, de egy utalás 75Ft, szerintem kibírható.
2015. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is az OTP-t javaslom, a gyűjtőre meg ne apránként utalj mert úgy tényleg kicsit drága.
2015. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, az OTP a legolcsóbb a Junior számlájával, de egy fässzopó bank.
2015. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a PayPal is szempont, akkor én is az OTP-t javasolnám. Náluk van lehetőség ingyenes webkártya számla nyitására, így csak a PayPal számla miatt nem kell 6000Ft-os dombornyomott kártyát rendelned.
2015. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Mindenkitől ezt hallom, hogy az OTP mekkora F0$. Nekem valamiért mégis ők a legolcsóbbak, és soha nem volt semmi problémám velük, pedig huszonéve vagyok az ügyfelük.
2015. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az OTP nem fos, csak náluk nem igazán van ingyenes számlavezetés, míg a legtöbb banknál akad ilyen csomag. Az más kérdés, hogy ott is levesznek valamivel...


De ügyintézés szempontjából nekem is pozitívak a tapasztalataim, eddig mindig korrektül és teljes körűen tájékoztattak, persze azért nem árt, ha az ember ismeri a hirdetményt.

Létezik olcsóbb bank, viszont az OTP-nek van a legtöbb fiókja és ATM-je országszerte, én csak ezért vagyok náluk.

2015. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!