Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elo deviza lakashitelem van,...

Elo deviza lakashitelem van, kaptam levelben egy szamlat 2x52ezer Ft kezelesi koltseg levonasarol. Mi ez?

Figyelt kérdés
Semmi magyarazat melle, csak egy szamla. Mas is kapott ilyet? OTP bank

2015. jún. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerződésedet olvasd el! Minden hitelre van éves kezelési költség.
2015. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig soha nem volt ilyen levonas, pedig 8 eve fizetem a hitelt. Most meg hirtelen forintositas utan 100ezret lerantanak... Uj szerzodest meg nem kaptam.
2015. jún. 1. 21:28
 3/4 A kérdező kommentje:

Jol van, kozben lement az agyamrol a lila kod es tudok gondolkozni.

A szamla penzugyi teljesitest nem igenyel. Ez a kezelesi koltseg be van epitve a havi reszletbe, csak eddig nem kuldtek rola szamlat, de most mar kotelezo es ez az utolso ket havi (miota forintositva van). Szoval a havi 200 torlesztombol 50ezer a kezelesi koltseg.

2015. jún. 1. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Úristen!

Akkor rosszabb lett mint volt!

200-ból ötven a kezelési költség???

Anyááááám!

2015. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!