Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha én OTP-s létemre az Erste...

Lewega kérdése:

Ha én OTP-s létemre az Erste Bank ATM-jéből veszek fel 50000 Ft-t, mennyit vonnak le érte?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényelted az ingyenes készpénzfelvételt és még az adott hónapban nem használtad ki, tehát ez még belefér, akkor semmit. Ha nem igényelted, akkor nem tudom, de javaslom az OTP honlapját.
2015. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha túllépted a havi 2 felvételt, akkor nekem pl 1400 forintot vontak le. Megszívtam, mert valamiért nem a hónap első napját vettem indulónak, hanem azt a napot, amikor jön a pénz a számlámra.
2015. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

5-6. oldal, attól függően, hogy milyen kártyád van. És persze ha nincs/kihasználtad már a havi 2 ingyenes kp felvételt.

[link]

2015. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!