Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Euronicsnal vettem Cetelem...

Euronicsnal vettem Cetelem aruhitelre termeket?

Figyelt kérdés

...a hitellel nincs semmi gondom, de kaptam melle euronics kartyat, smi gondolom hitelkartya akar lenni

azt azonnal be is dobtam a szekreny melyere azota is ott porosodik

akkor remelem ez azt jelenti, hogy nincs aktivalva a kartya ugye?

ha lerendezem a hitelt, akkor megszunik minden vagy azt majd nekem kell kulon intezni?



2015. szept. 8. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Megszűnik.

Az hitelkártya, aktiválni kell, hogy használhasd. Semmi köze a mostani hiteledhez.

Azért ki ne dobd, ha most is részletre vásároltál, később is rászorulhatsz. Ha tök hirtelen tönkremegy valami, akkor jó, hogy az ott van, ugyanis nem olyan könnyen adnak hitelt. És lehet, hogy még az alatt történik, amíg nem megy le mostani.


De aztán a te dolgod, de kicsit rémisztő, hogy úgy beszélsz róla, mintha egy időzített bomba lenne, pedig csak pénz :) Sőőőt, a havi részletet is te határozhatod meg, szóval még csak nem is erőszakolnak rád semmi kötelezőt. :)

2015. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem túl etikus, hogy a Cetelem meg úgy dobálja csak a hitelkártyákat... Nem egy ilyen esetet hallottam, hogy valaki cetelemes áruhitelre vett valamit és kapott mellé egy hitelkártyát, amit nem is kért, csak akkor derült ki, amikor bement a bankba hitelért és lám-lám a KHR-be ott virított egy 300 000 ft-os hitelkártya, ami ugye rontja a hitelképességét, még akkor is ha nincs kihasználva...
2015. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg Ön nem aktiválja és ezt követően nem kezdi el használni Cetelem hitelkártyáját, semmilyen fizetési kötelezettsége nem keletkezik vele kapcsolatban.


Amennyiben Ön a jövőben is szeretne áruhitelt igényelni, tájékoztatjuk, hogy Cetelem hitelkártyájával Áruhitel expressz igényelhető a hitelkártyán felhasználható hitelkeret erejéig. Az Áruhitel expressz egy olyan hitelkártya szolgáltatás, mely lehetőséget biztosít egyszerűsített úton - további hitelbírálat, dokumentumok és igazolás nélkül - áruhitel igénylésére a hitelkártyáján felhasználható hitelkeret erejéig a Cetelem Bank partnereinél.


Amennyiben a kártyát meg szeretná szüntetni, kérjük, írásban jelezze az alábbi elérhetőségek bármelyikén:

1. E-mailben az ugyfelkerdesek@cetelem.hu címen

2. A www.cetelem.hu/kapcsolat oldalon

3. Telefonon a (06 1) 458-6070-es telefonszámon

4. Postai úton a Magyar Cetelem Bank Ügyfélszolgálat, 1384 Budapest PF. 745 címen

Kérjük, minden esetben adja meg teljes nevét, születési dátumát és hitelügylet azonosítóját.

2015. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!