Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Otp direkt internetbankba...

Az Otp direkt internetbankba ingyenes a belépés és a lekérdezés?

Figyelt kérdés

Otp junior számlám van és be szoktam lépni az internetbanka, hogy lássam, mennyim van. A legutolsó kártyahasználatomkor maradt a számlámon 688 forint (diák vagyok, na :D) és azóta nem használtam a kártyámat, viszont ma beléptem és ez az összeg a felére csökkent úgy, hogy a számlatörténetemben nincs semmi, az utolsó tranzakció az,amit már említettem, mégis a pénzem fele "eltűnt". Lehetséges, hogy belépéskor fizetnem kell? Mondjuk időközben regisztráltam a Paypalra is, de azt úgy tudtam, díjtalan, vagy ezek szerint nem?

Segíítsetek, köszönöm :)



2016. jan. 31. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ingyenes.
2016. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az OTP netbankba való belépés és lekérdezés ingyenes, ellenben a Paypal regisztrációnál 400 ft-ot levonnak, amit azt hiszem később fel lehet majd használni a Paypalnál.
2016. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!