Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom PayPal-on mefvált...

Hogyan tudom PayPal-on mefváltoztatni a jelszavamat?

Figyelt kérdés

Múltkor kaptam egy emailt, hogy nem elég biztonságos a jelszavam, ezért bejelentkeztem és megváltoztattam egy hosszabbra. Aztán ki is próbáltam, beengedett vele.


Most viszont sem azzal sem a régivel nem tudok belépni. Rámegyek hogy elfelejtettem, akkor küldi a linket, és azon van lehetőség válaszolni a két kérdésre, amit nem is emlékszem hogy beállítottam volna (semmilyen választ nem fogad el rájuk), vagy valami kártyaszám.


Mit csináljak, mert így eBayen sem tudok venni semmit? És fontos lenne, szóval köszönök előre minden segítséget.



2016. márc. 3. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel a paypal ügyfélszolgálatával a kapcsolatot.
2016. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adathalászat "áldozata" lettél...


Az email, amiben azt írták, hogy nem elég biztonságos a jelszavad, nem a Paypal küldte. Ők sosem küldenek ilyet. Egy adathalász ál Paypal oldalon "változtattad" meg a jelszavad. Tulajdonképpen megadtad a csalóknak az általuk kreált kamuoldalon...Kár volt.

2016. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!