Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal hiba üzenetet ír mikor...

Paypal hiba üzenetet ír mikor hozzá akarom adni a Bank fiókomat mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hiba üzenet: Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.

2016. ápr. 4. 17:18
 1/3 anonim válasza:
Kicsit off.. Én a helyedben az utalgatós, feltöltős verziót választanám. Az biztonságosabb.Sztem.
2016. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kinga_24 válasza:
Nekem is ezt írja,felhívtam a bankomat,ők nem tudnak segíteni, a PayPal meg egy olyan e-mailt küldött,amiben leírják, hogy hogy tudom hozzáadni,ergo nem vagyok kisegítve. Mondjuk én egy vásárlásom összegét szeretném kivenni,mert nem érkezett meg a termék és visszautalták a pénzt,és nem szeretném,hogy a PayPalon ücsörögjön.
2016. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kinga_24 válasza:
Anyukám kártyájával fizettem az ominózus vásárlást,és március végén jóváírták neki az összeget,csak nem nézte meg a számlakivonatát. Szóval szerintem nem kell hozzáadni a bankszámlaszámot,hanem automatikusan arra utalják vissza a pénzt,amiről vásároltunk.
2016. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!