Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valami olyan bankszámla...

Van valami olyan bankszámla esetleg valami postai lehetőség arra hogy egy 14 éves gyerek félre tudja rakni a pénzét hogy még egy kicsit kamatozna is?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 17:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az a baj hogy utána néztem és a postánál csak olyan van ami minimum 100.000 ezer forint és a jogosítványra gyűjtene. És csak mindig kis összeget rakna a számlára pl. zsebpént ilyenek stb..
2010. ápr. 5. 18:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam az OTP Junior kártyáról! Vélemények?
2010. ápr. 5. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:

NEHOGY az OTP Junior számlacsomagot válaszd!!!!


Sajnos voltam olyan hülye, hogy én is ilyet nyitottam a gyerekeimnek, de iszonyúan megbántam : csak a számlavezetési díj ingyenes, minden másért pofátlanul magas díjat számolnak fel (Netbank átutalás, ATM-pénzfelvétel, stb.)... 8-[


Viszont a CIB Banknál a CIBEZZ számlacsomagot nagyon tudom ajánlani, ezt kifejezetten 14-26 éveseknek készítették.


>>> [link]


Nyiss CIBEZZ számlacsomagot (díjmentes havi díjú!), és ebben a CIBEZZ MEGTAKARÍTÁSI PROGRAM keretében kiemelkedő kamatot fizetnek a megtakarításaid után!


>>> [link]

2010. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát kedves utolsó, lehet a te 14 éves gyereked rengeteget utal át netbankon keresztül, és hetente vesz fel pénzt...


Ha egyszer nem arra kell, akkor minek? Egyszer legyed bajon a CIBbel, ügyfélszolgálata kb annyira törődik az ügyeiddel, mint én!

2010. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már van személyije, akkor a postán nyithat OTP kamatozó betétkönyvet. Baromi kicsi a kamata, de bármikor betehet, kivehet pénzt.Nincs semmiféle számlavezetés és költség sem.

De legalább megtanulja a pénzt kezelni és látja , hogy mennyi van félretéve.

2010. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem számlám van a CIB-nél,és nagyon korrektek.Az OTP viszont az ismerőseim szerint is a legdrágább,és legrosszabb bank.Sokszor még a számlavezetéssel is bajok vannak náluk.Nem ajánlom akkor sem,ha csak betétet helyez el a fiad.
2010. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy CIB Cibezz vagy az AXA Diákszámla.

Mindkét helyen sok ingyenes dolog van.

Axánál lekötés nélkül kamatozik évi 5-6%-ot.

2010. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!


én szívesen segítek ha gondolod, attól függ mennyire gondoltál, milyen hosszú távra..ha írsz egy e mailt válaszolok:)

2010. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!