Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad így kb.400ezer...

Melyik bank ad így kb.400ezer hitelt?

Figyelt kérdés

Most kezdek dolgozni, így nincs több éves munkaviszonyom. Továbbá nincs 250ezres havi bevételem sem.

Egy autót szeretnék venni, hogy kijárhassak Ausztriába dolgozni. A diplomám megvan, a felsőfokú nyelvvizsgám meg van, csak épp pályakezdő vagyok.. :(

Van 200ezer félretett pénzem, de kellene még hozzá kb. 400ezer, hogy tudjak venni egy kocsit, ami még pár évig használható.

Melyik bankot ajánlanátok? Már ha valamelyik ilyen feltételekkel ad nekem kölcsönt..


2016. jún. 27. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ma voltam az Unicreditnél, ott kis összegű személyi kölcsönt minimum 400 ezer Ft értékben lehet igényelni, és célok között meg lehetett jelölni a gépkocsi vásárlást is.

Nekem nettó 65 (!!) ezer Ft hivatalos jövedelmem van, de erre is megadják, kb 4 év futamidőre. Nyilván a hülye is tudja, hogy több pénzből él a magyar, de a banknak a hivatalos jövedelem számit. Ha már túlléped a minimálbér összegét (73 körül), nincs sok félnivalód.


Nagyon nézd meg azt az autót amúgy, nehogy valami roncsot sózzanak rád. Ha viszont szakértő vagy, akkor nem mondtam semmit :D

2016. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!