Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyához nem...

OTP Junior kártyához nem igényeltem internetes azonosítót (HAZ) de kéne. Mit tehetek ilyenkor? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma igényeltem OTP Junior kártyát de nem lett beállítva internetes azonosító. A kártyát másfél hét múlva kapom meg. Hogyan tudnék HAZ számot beállítani, egyáltalán ez lehetséges-e addig amíg nincs a kezemben a kártya?

2016. jún. 27. 18:24
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az internetbanknak nem sok köze van a bankKÁRTYÁHOZ. A bankSZÁMLÁHOZ annál több. Vissza kell menned a bankba, és igényelni. Az OTPDirektet utána gyakorlatilag azonnal lehet használni pl átutalásra (nem tudom van-e néhány óra vagy néhány nap átfutása, elvileg nem kellene lennie).
2016. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!