Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elutaltam a pénzt, de az...

Elutaltam a pénzt, de az utalás sikertelen, a pénzt mégis levonta, és vissza se adta. Mi ilyenkor a teendő? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de nem államilag finanszérozott. Az egyetemtől kapott üzenet szerint elküldtem, a neptunomon keresztül azt az x összeget, de valószínű hogy egy apróságon elcsúsztam, nem azt írtam a "megjegyzés"-hez amit az egyetem kért, illetve azt, de lehagyva két betűt.

A neptunba lépve látom, hogy a tranzakció sikertelen. Az okát nem írja, semmit nem ír.

Ezesetben mi a teendő? A pénznek keddig be kellene érnie.


2016. szept. 23. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják hova tenni, akkor előbb utóbb visszautalják. De majd csak a jövő héten. Hétvégén nem dolgoznak.
2016. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még sikeres az utalás, hogy a megjegyzéshez nem jót írsz. Legfeljebb ott nem tudják beazonosítani, ahova küldted, hogy pontosan mire is küldted.

Hétfőn hívd fel őket és egyeztesd az utalásodat.

2016. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utalásod igazolását küldd el digitálisan nekik egy kísérőlevéllel egyetemben. Hétfőn ettől függetlenül hívd fel őket.
2016. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!