Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szegeden a Tescoban odahívtak...

Szegeden a Tescoban odahívtak egy pulthoz, hogy csinálnak nekem Tesco Club kártyát. Eddig okés és tetszett, de aztán valami Budapest Bankos kártyát is igényeltettek velem. A kártya még nem érkezett meg, de utólag nem jó ötletnek tartom. Ötlet?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy lemondjam, vagy hogy ne legyen ez?

Tudom felelőtlen voltam és ledaráltak nekem mindent, úgyhogy nem vagyok tisztában a dolgokkal. Valami ötlet, segítség?



2016. okt. 19. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
BB telebankot hívd: 0614777777, itt tudod elindítani a megszüntetési folyamatot
2016. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Olvastam itt olyat is, hogy ha megjön a kártya(postai úton), akkor ne aktiváltassam.

Meg mondták ott, hogy hívni fognak, de az se történt még meg.

2016. okt. 19. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aktiváld a kártyát, ha megkapd. Küldenek, majd vele levelet is, abban le lesz írva, hogyan tudod lemondani a szolgáltatást.
2016. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem elég sajna, ha nem aktiválod a kártyát, TELEFONÁLJ! (BB-s dolgozó vagyok)
2016. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 19. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja a Budapest Bankos dolgozó.

Én ugyan nem vagyok az, de az nem megoldás, hogy nem aktiválod, azzal csak "fizikailag" használhatatlan a kártya, de a szerződésed él.


Menj be személyesen egy Budapest Bank fiókba és ott szüntesd meg. Írd alá a megszüntetést. Addig ne tágíts, amíg ez meg nem történik.

2016. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennyire megbizható a Bp. Bank? Ha mondjuk meg akarom hagyni és beaktiválnám mennyire járok "rosszul"?
2016. nov. 5. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet okosan használni, kihasználni a kedvezményeket amit biztosít, de nagyon oda kell figyelni, hogy mindig időben be legyen fizetve a tartozás.
2016. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Milyen tartozás?

Nem veszek én fel semmilyen kölcsönt meg ilyesmi, csak tudjon hova érkezni a fizetés..

2016. nov. 5. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!