Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem rég vettem fel egy...

Ha nem rég vettem fel egy szabad felhasználású személyi kölcsönt ingatlanfedezet nélkül akkor felvehetek utána még hitelt?

Figyelt kérdés
Pluszba még szabad felhasználású kölcsönt ingatlan fedezettel. Úgy hogy az előző hitelt még nem fizettem ki. (elméleti kérdés)

2016. dec. 3. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Vehetsz. Viszont ìgy szoktak kezdődni azok a törtènetek hogy az ember a végèn adòsság spiràlba kerül.
2016. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a kiszemelt bank hitelképesnek tart-e az újabb hitelre. Elméletileg nincs darabszámban korlátozva, hogy kinek hány hitele lehet, viszont a banknak látnia kell, hogy vissza is tudod fizetni.
2016. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!