Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalon vissza is vehetik a...

Paypalon vissza is vehetik a már nekem elküldött pénzt?

Figyelt kérdés

Paypalon fizették ki a munkámat, meg is érkezett az összeg amit azonnal a bankszámlámra is szerettem volna utalni (withdraw funds). Le is vette, vagyis jelenleg paypalon 0ft az elérhető egyenlegem viszont nem érkezett meg a számlámra a pénz pedig eltelt 3 nap...


És most kiír olyanokat hogy


refunded to (a személynek aki alapból küldte a pénzt) és az is ki van írva hogy az már a számlámról lett visszaküldve (paid by bank account)?? Ez hogy lehetséges?


Subject:

Bank Account has just sent you valamennyi HUF with PayPal

Reason for Transfer:

A withdrawal was reversed to recover a negative balance.


Kérem segítsen valaki akinek már volt hasonló! Sajnos elég sok összegról van szó...Nem szeretném elbukni


2017. febr. 27. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszakérte az utalód, aka átb#sztak, írj a supportnak
2017. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez hogy lehetséges hogy visszakérte? Ha már átküldte és az én számlámon volt akkor hogy lehet hogy az én számlámhoz hozzá tud nyúlni?
2017. febr. 27. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:

a paypal tud hozzányúlni, nem, aki fizetett neked

ill. ők sem, mivel nem is volt még a bankkártyádon

2017. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném elbukni"


Már elbuktad. A küldő valószínű, kezdeményezett egy chargeback eljárást a bankjánál, a Paypal pedig visszafordította a bankszámládra kikért pénzt a negatív egyenleged kiegyenlítésére.


[link]

2017. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már elbuktad. A küldő valószínű, kezdeményezett egy chargeback eljárást a bankjánál, a Paypal pedig visszafordította a bankszámládra kikért pénzt a negatív egyenleged kiegyenlítésére.


Utolsó! Sajnos az oldal amit linkeltél, nem található azt írja.


Bocsi a hülye kérdésekért de mi az hogy negatív egyenlegem?

Illetve akkor most kinél van ez a pénz? Visszamegy a paypal számlámra vagy a küldőhöz érkezik?

2017. febr. 28. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam jól működik a link, de ha beírod a Google-ba hogy "chargeback, paypal" el fogsz jutni az oldalra.


A tranzakció (a pénzküldés a te Paypal számládra) a küldő kártyakibocsátó bankja által stornózva lett és a pénz visszakerült a küldő kártyaszámlájára.

Így te gyakorlatilag nem létező pénzt kértél ki a Paypalról, ami által az egyenleged negatívba fordult. Ennek kiegyenlítésére fordították vissza a számládra indított utalást és most a Paypal egyenleged 0.

2017. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!