Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lezárolódott a kártyám. Van...

Lezárolódott a kártyám. Van rajta pénz, de nem tudom használni, ergo nem tudok kollégiumi díjat fizetni, hazamenni. Mikorra nyílik meg újra?

Figyelt kérdés
És ki járt már így?
2010. máj. 11. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mitől záródott volna le?



lejárt vagy letiltották...a bankfiókban személyivel tudsz pénzt felvenni

2010. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam. Azt mondták, hogy még folyamatban van rajta egy tranzakció, vásárlás. (Pénteken vásároltam vele)
2010. máj. 11. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
na ezt nem értem, szerintem menj be a bankba.
2010. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha zárolt pénz van a számládon, az már nem a tiéd, azt nem tudod levenni
2010. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A bankban voltam. Hogyne lenne az enyém, ma küldték rá. (itt káromkodtam)
2010. máj. 11. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor valamit nem értek, pénteken vásároltál 5000-ért mondjuk, 5ezret zárolnak...ma kaptál 20ezret (példa kedvéért)...ha nem voltál mínuszban, akkor a 20 ezret fel kéne tudd venni...a kártyás fizetésnél csak annyit zárolnak, amennyit fizetned kell, az a pénz olyan, mintha nem is lenne a számládon, mivel már elköltötted...de ez egy teljesen független tranzakció a későbbi beérkező pénzektől


ergo vagy nem vagy tisztában az egyenlegeddel (mégse jött meg ma a pénzed) vagy valamit k*rvára elcsesztek a bankban

2010. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
na de mit mondtak a bankban? miért lett zárolva?
2010. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fenn már írtam, vásárlási tranzakció van folyamatban. Péntek óta.
2010. máj. 11. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
na én nem hagynám annyiban, mi az, hogy péntek óta vásárlási tranzakció?!
2010. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a vásárlási tranzakció nem érinthetné a pénzfelvételedet, ha van megfelelő fedezet, lekérdezted az egyenlegedet? ha hiba van a bankban, miért nem veszel fel a bankfiókban pénzt?
2010. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!