Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hänyszor ronthatom el a pin...

Hänyszor ronthatom el a pin code-omat kovetkezkenyek nelkul?

Figyelt kérdés

OTP-s dombornyomott mastercardom van. Majdnem egy eves a kartya de eddig csak online vasarlashoz hasznaltam, most viszont szeretnek penzt levenni rola, csak epp a pin kodomat nem tudom. Egy ideje kulfoldon vagyok, es leszek is iden, nem tudok hazamenni ezt elintezni. Hivtam a bankot, azt mondtak ok nem taroljak, ezert nem is tudjak megvaltoztatni a kodomat. Van meg egy-ket tippem mi lehet a kodom, csak azt nem tudom hanyszor probalkozhatok? Ma mar 3szor probaltam, egyelore nem merem tobbet. :S

Koszi


2010. júl. 7. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Háromszor próbálkozhatsz.A negyedik próbálkozásnál be is veszi a kártyádat a gép...
2010. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi volt?

Nincs olyan, hogy egy nap häromszor?

Vagy valamilyen idolimit?

2010. júl. 7. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Automata lehet, hogy benyeli, de volt olyan , hogy kövi nap újra engedte.
2010. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel az automata tuti benyeli a negyedi próbálkozásnál(csak három lehet) így nincs esély másnap is próbálkozni..(nincs mivel)
2010. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan lehetőség, ahol kártyával személyesen fel tudod venni?

Mert itthon pl postán is felveheted ablaknál. Ha elrontod a kódodat, akkor 24 órára letilt, de a postás kisasszony nem szippantja be a kártyád.-))

2010. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kártyához tartozik egy folyószámla. Szóval ne a kártyát baszkuráld, hanem magáról a folyószámláról próbálj átutaltatni egy olyan számládra, amihez hozzá tudsz férni. Ha nincs másik, akkor nyiss ott egyet.
2010. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dániában vagyok, sőt jövő hét elején még messzebre utazom, szóval személyesen intézni lehetetlen. Az utolsó jó ötlet lett volna, de vagyok olyan béna, hogy a bankszámla számom sincs meg :SSS

De azt előbb utóbb kiderítem... Csak a pénz most kéne, utazás előtt :(

2010. júl. 9. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!