Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék nagy mennyiségű...

Raczviktor kérdése:

Szeretnék nagy mennyiségű dollárt beváltani. Kisvárda, Nyíregyháza környékén hol és hogyan érdemes?

Figyelt kérdés
Szeretnék beváltani 30 000 dollárt, külföldi munkával Csehországban spóroltam össze. Magyarországon, Kisvárda, Nyiregy környékén hol és hogyan tudnék ennyi pénzt minél nagyobb haszonnal forintra váltani legálisan, biztonságosan? Házat vennék belőle.

2019. jún. 14. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne váltsd be: lehet, még a tulaj is örülne neki, ha dollárban kapná a pénzt :-)


Komolyra fordítva a szót: ekkora pénzt valutaváltónál nem biztos, hogy be tudnál váltani csak úgy besétálva- de még bankban is előre kell szólni. Arra mindenképpen számíts, hogy a személyidet el fogják kérni, az adataidat fel fogják írni.


Hogy hol tudod beváltani? Beírod a google-ba, hogy valutaváltók és a települést és kiadja.

De mint írtam, csak úgy besétálva nem valószínű, hogy első szóra tudnak ennyit váltani - max megbeszélitak, hogy másnap visszamész.

A legtöbb valutaváltó nagyobb összeg beváltásánál kedvezményt ad.

2019. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress valutavaltot, hívd fel őket lehwt még egyedi arfolyamot is kapsz
2019. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!