Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Meddig adják ki a hozamát a...

Meddig adják ki a hozamát a magán nyugdíjpénztári befizetéseinknek? Van-e valamilyen határidő most, hogy lehet át kell menni az államiba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 14:30
 1/2 anonim válasza:
Tudtommal még nem lehet visszamenni az állami nyugdíjkezelőhöz. btw. eszedbe ne jusson. Küldd el inkább nekem, majd én befektetem. Ígérem megkapod ha nyugdíjba mész! Az én ígéretem is ér annyit mint a politikusoké.
2010. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocs hülye voltam: Az Országgyűlés által október 25-én elfogadott, nyugdíjpénztári rendszert érintő, törvények alapján a magánnyugdíjpénztári

tagoknak 2011. december 31-ig lehetőségük van átlépni az állami nyugdíjrendszerbe, a

pályakezdőknek nem kötelező a magán-nyugdíjpénztári belépés és az eddig 8 százalékos magán-nyugdíjpénztári

tagdíj átutalását pedig átmenetileg, 2011. december 31-ig felfüggesztik.

2010. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!