Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Jó Biztosító az ÁB-Aegon?...

Jó Biztosító az ÁB-Aegon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most váltottam hozzájuk, mert meggyőztek.
2010. dec. 4. 20:20
 1/10 anonim válasza:
Ha gfb-t váltottál, akkor a Te károkozásod miatt fizet az Aegon. Tehát, ha fizeted a biztosítást, akkor fizet a biztosító is helyetted. De akkor miért kérdezed, hogy jó biztosító-e az ÁB-Aegon? Ha gkfb díj Neked megfelelt, akkor jó, nem!?
2010. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Amennyiben nyaraló biztosításod van légy nagyon körültekintő ,. A belvíz okozta károkra nem fizet mert szerinte nem természeti katasztrófa .Saját tapasztalat ,nyaraló víz alatt biztosító nem fizet . Döntsd magad el milyen biztosító az ÁB-Aegon !
2010. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
56%
egyik legrosszabb és legdrágább. ennyi. :S
2010. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
66%
Szerintem ne gyakori kérdések kretén felhasználói válaszai alapján válassz biztosítót :D
2010. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már a válaszok megjelenése előtt döntöttem, de érdekel mások véleménye is, ezért bátorkodtam feltenni a kérdést.
2011. jan. 6. 17:15
 6/10 anonim válasza:

Szerintem sz*r. Lakásbiztosítás. Betörés. Az ügyfélszolgálaton összevissza beszélnek, alapvető kérdésekre különböző válaszokat adnak, nem tudják, nem biztosak benne, visszahívnak, közben hazamennek. Utána letagadják az egészet, ők kezdettől fogva azt mondták, amit most. Kárfelmérő kijön, a három órás megadott intervallum után, húsz percet késve, nem érti, miért akadok ki. Könnyedén társalog, mintha az engem ért kár valami jópofa társalgási téma lenne. Úgy közlekedik, mintha otthon lenne. Nem mond előre semmit, mit kell előkészíteni, majd mire idegesen megtalálom a dolgokat, visszautasítja. A félmillió forintos számítógépén jegyezget, majd a végén elém löki a "jegyzőkönyvet" (öt sor), írjam alá a képernyőn. Nem írom alá. Stb.

Kívánok jobb tapasztalatokat. Vagy inkább azt, ne legyen szükség arra, hogy igénybe vedd őket.

2011. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Ja, és a keletkezett kár alig egyharmadát akarják kifizetni (az egész nem nagy összeg, csak nekünk!). 19 éve fizetjük szorgosan a díjaikat. De valószínűleg a többi cég is ilyen, úgyhogy végül is mindegy.
2011. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem az sokat elmond, hogy minden harmadik biztosított ingatlan Aegon-os - vagyis a legtöbben őket választják, nem véletlenül
2011. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én sem tudok jót mondani.Nekem Cséb extra-II élet és baleset biztosításom volt náluk de csak az átverést tapasztaltam,és buktam 80 ezret 2001-ben.
2012. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
6-7-es vagyok. Az Aegon "védelmében" annyit hozzátennék a történethez, hogy a végén aztán méltányosságból kifizették a károm egy részét mégis. De nagyon sok utánjárásomba és fejfájásomba került az egész.
2013. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!