Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A Telenor nevében telefonáltak...

A Telenor nevében telefonáltak - ismeretlen számról - ING bankra történő rábeszélés miatt. Mit akarnak? Nem hallgattam végig!

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit . Csak próbálkozás, hogy vedd igénybe a szolgáltatásaikat. Nem a Telenortól hívtak, az tuti.
2011. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudta a nevem, és a lakcimemet.
2011. márc. 16. 14:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nyilván hozzáfért az adataidhoz. Ha titkosítva kérted a számot, akkor a telenoron belülről került ki, ha nem, akkor a neten véletlenszerűen rátaláltak.
2011. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma már annyi helyen kérik az adatainkat. És ,bizony adják-veszik azokat. Marketingre főleg.
2011. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mentek a pontok.
2011. márc. 18. 16:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak.Sztem a Telenor kiadta a vásárlók nevét,tel számát,az ing holland,a telenor is azt hiszem,de lehet hogy norvég.
2011. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

A Telenorban 100 %-ig biztos vagyok benne, hogy nem adja ki az adatokat, de ezek mikor 70-es számot hívnak, akkor a Vodafontól vannak, ha 30-ast, akkor a T-Mobiltől, így csinálják.


Az a valószínűbb, hogy te magad adtad meg az adataid valamilyen nyereményjátékra, ingyen sms-küldő oldalra, netán a mobilpontra regisztrálva, utóbbira hivatkozva mostanában is hívogatnak rejtett számról biztosítók, miegyebek, bár 2009 novemberben töröltettem a regisztrációmat oda, így az adataimat se használhatnák fel azóta.

2011. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmire ne hagyd magad rábeszélni, mert ez mind csak nekik üzlet!
2011. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mivel ismeretlen számról jött a hívás, lehet, hogy valaki valahonnan hozzáfért az adataidhoz és pénzzel lehúzni. :/ Sajnos tudok róla, hogy volt már hasonló eset...
2011. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ismeretlen számról hív pld. az AB-Aegon is, ha regiztél valamelyik játékukba, de itt a Telenor válasza a Facebookon:


Telenor Hungary ezt írta: "Szia Az ING pénzügyi tanácsadói ingyenes pénzügyi tanácsadás keretében keresik fel a Ügyfeleket. Ezen személyes találkozók alkalmával felvilágosítást adnak a kedvezményes Mobil Internet lehetőségekről is. Ilyen megállapodásunk van az ING-vel."

2011. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!