Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A Telenor nevében telefonáltak...

A Telenor nevében telefonáltak - ismeretlen számról - ING bankra történő rábeszélés miatt. Mit akarnak? Nem hallgattam végig!

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 13:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 25. 08:22
 12/15 sargarozsa88 válasza:

Sziasztok!

Én éppenséggel pont ott dolgozom, vagyis ezzel foglalkozom, én is hívogatok ügyfeleket és biztosíthatlak titeket arról, hogy úgy van, ahogy a telefonban mondják, nem jár semmivel sem. Sőt, már sok pozitív visszajelzést is kaptunk azoktól, akik részt vettek ebben.

Jó lenne, ha nem írnátok össze-vissza negatív véleményeket anélkül, hogy tudnátok mirő is beszéltek.


Köszönöm!

2011. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Dobopapa válasza:

Nekem elakarták kérni a címem, kösz inkább nem!

Ezen pedig ne csodálkozz, hogy a véleményük. Engem annó 3 éve megkeresett egy nő, hogy angolból tanítana, mondtam hívjon hétfőn, mert a 7 végén nem érek rá, erre felhívnak szombaton, mindegy gondoltam. Elmondták, hogy Monoron lenne ez a lehetőség a volt sulimba, angol kurzus, havi 6000ft. Mondtam, hívjanak majd meggondolom. Na hívtak is 2 nap múlva, a nő szinte erőszakoskodott, hogy szeretne kijönni a lakáshoz, és havi 40.000ft lett a 6000ft-ből és Monorból Veszprém lett. Szépen probáltam megmagyarázni, hogy nincs pénzem, a válság kellős közepe van és bizony örülök hogy munkát találtam (mázli!), na csak erősködött, hogy ő bizony kijönne. megmondtam, hogy van 2 kiskorú testvérem, akiknek segíteni kell a tanulásba, mosogatni, takarítani, udvart kell rendezni, na beszőlt a drága hölgy, hogy nem a testvéreimre kell vigyázni, hanem csajoznom kell, na nekem se kellett több! Elküldtem a k. anyába a nőt, többet nem hívott!

Egy másik alkalommal a vezetékes telefonon hívtak, hogy lenne számításteknikai kurzus, lekoptattam a csajt. este csörög a telefon, anyám felveszi, fürdök, anyám is lekoptatta a csajt, majd a telefonba üvöltözött, hogy én mekkora szemét állat vagyok, mert megigértem, hogy a 100000ft forintos kurzusra elmegyek.... fasza mi?

Ne dőljetek be, ha valaki akar valamit az nem erőltet semmit!

2012. jan. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 rumosdióné válasza:
Az Ingnek és a Telenornak mindössze az a célja, hogy díjmentesen beszélgessenek a terveikről és a céljairól, és nem átverés, ugyanis ez a kezdeményezés az Ing-n belül is egy külön részleg. Azok a "tanácsadók", akik az Ing ezen területén dolgoznak, fix bérezésűek, jutalék nélkül, így nincs olyan érdekeltsége, hogy Önre tukmáljon dolgokat. Valamint az Ing-nek egész Magyarországon egyetlen bankfiókja van, mert ez a részlege kivonult a magyar piacról. Éppen emiatt nem hitelről, stb-ről van szó, hanem, olyan információkat adnak, aminek tudatában Ön is jobban átgondolja, hogy már most érdemes előre gondolkodni akár 20 évvel is. (Pont azért, hogy hitel nélkül tudjon boldogulni az ember). Ezt a telenor kezdeményezte, de ők nyilván nem pénzügyi szakértők, ezért kerestek egy céget, ez az ING lett. Igazán nem veszítettél volna semmit ha meghallgattad volna.
2012. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 rumosdióné válasza:
És azok akik beírkáltak olyanokat, hogy angol kurzus meg stb., azoknak csak annyit hogy az összes nagy cég aki telemarketinget folytat rögzített beszélgetéseit tovább megőrzi, mint amennyi ideig nekünk magánembereknek kell tárolni a csekkeket stb-ket, és ezen kívül azért ha a telenortól hívnak vagy éppen egy no-name cég, szerintem van különbség. ha valakit érdekel miért rejtett számról telefonálnak az ilyen cégek, az írjon és privibe elküldöm. de az hogy itt feltételezések és más céggel való tapasztalatra építve olyan feltételezéseket gyártotok, hogy ..... :) nagyobb valószínűséggel csapódik be Magyarországon egy atomrakéta, minthogy a multicégek telemarketing útján becsapják a meglévő és leendő ügyfeleiket, vagy félre vezesse. Ráadásul az interneten ezek a multi cégek fent vannak, így meg lehet nézni neten, hogy milyen szolgáltatásaik vannak, így ellenőrizni. Abba is érdemes belegondolni, hogy kinek van arra pénze, hogy ekkora telefonszámlát csináljon?? És nem igaz az a hozzászolás sem, hogy a telenortól megvásárolták volna az adatait.
2012. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!