Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Aegon reálhozam hova tünt?

Aegon reálhozam hova tünt?

Figyelt kérdés

május 31én ugye véglegessé vált az összeg,én ma meg akartam nézni,és azt írja ki hogy :


""Ismeretlen pénztári azonosító!

Kérjük ellenőrizze a "pénztári azonosító" mezőt, esetleg próbálja meg más pénztári azonosítóját megadni!""


miért nem tudom megnézni?Egész eddig jó volt,közbe rápillantottam,kizárt hogy elütöttem volna valamit :S

vagy így akarják eltusolni hogy ne kapjunk vissza semmit??

jövő héten be is megyek megkérdezni,de addig jó lenne valamit tudni!!


2011. máj. 28. 13:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
54%
Hát nem tudom ,eddig nekem minden ügyfelem meg tudta nézni az Aegonnál a számláját, úgyhogy én ilyen panaszról még nem hallottam. A legjobb ha személyesen megkérdezed ,illetve együtt megnézed egy ügyintézővel miért nem írja ki.
2011. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 A kérdező kommentje:

igen,mindenképpen megkérdezném!csak olyan furcsa hogy eltűnt :)

a barátomét is beütöttem,de azt se fogadja el :S

ugyanazt írja ki mint nálam

2011. máj. 28. 18:17
 3/96 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Lehet, hogy csak informatikai hiba, nem kell a legrosszabbtól tartani az Aegonnal eddig csak jó tapasztalatom volt kifizetés terén.
2011. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 alexander12 válasza:
Remélem tényleg csak informatikai hiba, de már az enyémet sem tudom megnézni. Nekem is azt írja, hogy ismeretlen pénztári azonosító. Pedig ugyanezekkel az adatokkal 2-3 heti rendszerességgel néztem az egyenlegem. 4-5 ször képernyőmentést is csináltam róla :-) fö a bizalom (nem hiszem, hogy sokat számít) :-(
2011. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 alexander12 válasza:
Most már "adatbázis hiba, próbálja meg később"
2011. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 AEGON Magyarország válasza:
91%

Az állami nyugdíjrendszerbe visszalépő tagok reálhozamának összege 2011. június 3-tól ismét megtekinthető lesz az AEGON Magánnyugdíjpénztár oldalán, a reálhozam kalkulátor menüpontban: [link]


Szíves türelmüket és megértésüket köszönjük!


AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt.

2011. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 alexander12 válasza:
Köszönjük :-)
2011. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. máj. 30. 13:59
 9/96 anonim válasza:
45%

mikor lesz már jó ez a fos....nemigaz h még mindig nem lehet megnézni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

most:

A szolgáltatás átmenetileg nem elérhető.

Szíves türelmüket és megértésüket köszönjük!

AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt


már sose tudom meg?????????????????

2011. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim válasza:

Én is csak nézegetném,de én eddig egy alkalommal sem tudtam megnézni,mivel folyton azt írta ki:Ön más pénztárból átlépő tagunk,ezért a reálhozamát csak később tudjuk kiszámítani!

Na ez azóta sem történt meg!

2011. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!