Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Akik az Axa-tól várjátok a...

Alaszka kérdése:

Akik az Axa-tól várjátok a reálhozamot, nektek is különbözik az utalt összeg attól, amit áprilisban írtak levélben?

Figyelt kérdés
Áprilisban jött egy levél, hogy 35 ezer Ft-ot kapok, nyilatkozni kellett, hogy számlára kérem-e vagy postán. Most jött egy levél, hogy kifizetett összeg: 5600 Ft, de még ezt se kaptam meg. Telefonon azt mondták, hogy az infláció miatt lett ennyi. Ekkora az infláció?? Más is fel van háborodva, vagy csak én?
2011. aug. 10. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
jól átbas...nak már bocs...OTP...nem írt előre semmit csak h hova kérem,neten meg lehetett nézni de Ft-ra annyi még most is....7főn meg is kaptam...
2011. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A május 31-i reálhozamot kellett kiutalniuk.
2011. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A férjem is AXA-s de mi még levelet se kaptunk eddig a hozamról....:-(
2011. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hová lehetne fordulni panasszal? A májusi hozamnak ugyanannyinak kéne lenni, mint ami április végén volt. Hogyan veszhetett el az összeg 90%-a?? Vagy akkor minek írták meg áprilisban. Úgy írták, mint kész tény, nem úgy, hogy ez még változni fog...Számítottam és most becsapva érzem magam.
2011. aug. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!