Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Baleset és életbiztosítást...

Baleset és életbiztosítást kötnék megtakarítással egybekötve, melyik biztosítót érdemes felkeresnem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 14:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs, azt nem írtam, hogy úgy havi 5000 Ft körül gondolkodunk. (Axa pl. kilőve.)
2011. szept. 22. 14:09
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Adj fel egy hirdetést, hogy kötnél, és várod a jelentkezőket. Tolongani fognak nálad :)

Hallgass meg jó néhányat és válassz.

2011. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a kínálatuk, viszont nem biztos, hogy jó ötlet pont ezt választanod. 5 ezer az alsó határ, de azt mondják, hogy a különféle felmerülő költségek miatt havi 20 ezer alatt nem nagyon érdemes belevágni ilyesmibe. Persze ezt egy jutalékos tanácsadó nem mondja el.


Szóval inkább keress egy órabéres tanácsadót, mert neki tényleg nem érdeke rád tukmálni semmit.

2011. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%
Van jobb mint az egybekötött biztosítás és megtakartítás! Bp-en tudnék Neked ajánlani független tanácsadót ha érdekel. És tényleg megkeresi Neked azt ami a legjobb, ráadásul ingyen van!
2011. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
74%
5000 Ft-ból ez nem jön ki. A legkisebb havi megtakarítási összeg 4500 Ft, amiben még nincs élet és balesetbiztositás, ami pedig 500 Ft-ból nem jön ki.
2011. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a nyugdíjperselyt tudom neked ajánlani, mivel ezt pont azoknak lett kitalálva akik nem tudnak havonta 10 ezres nagyságrendű összeget megtakarítani. Ez havi 6.000 ezer forint. 3.000 kockázati biztosítás 3.000 nyugdíj megtakarítás. Ebben tudok neked segíteni.
2011. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Töltsd ki, és nézd meg melyik biztosítókat ajánlja.

2011. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
hirokin válasza a legkorrektebb, először érzelmektől függetlenül, neten nézz szét, mert ha üzletkötővel, akár többel is leülsz, a személyes benyomás és az érzelmek elvisznek, pedig itt a hideg, racionális észre van szükség. Ettől függeltenül én is azt tanácsolom, hogy a kockázati biztositást és a megtakaritást nem kell feltételnül összekombinálni.Ja, és feltétlenül olvas el dr.Tóth András Ősember a pénztárcámban c. könyvét! Sokat fog segiteni.
2011. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz dolog, ha össze van kombinálva, mert sosem tudni mi történik. Nekem is van, egyrészről biztonság nekem is a gyerekeimnek is, ha velem történik valami, ha meg nem lejáratkor egy nagyobb összeg áll a rendelkezésemre. A másik ott van az eseti befizetés ahol rövid távon tudok nyereséget realizálni egy jó eszközalap választással. Rövidebb és hosszabb távra egyaránt tervezhető. Egy kalkulátor nem fog válaszolni a felmerülő kérdéseidre, viszont abban egyetértek tájékozódásra jó.
2011. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy az előző válaszok egyikében ajánlott link egy alkusz partnerei közül ad összehasonlítást, tehát nem a teljes palettát öleli fel. Megjegyzem, hogy az a biztosító, akinél én kötöttem szerződést, azzal például nem is hasonlítja össze, hiszen ennek az alkusz társaságnak nem partnere.
2011. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!