Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Aegon Baba-Mama Program...

Aegon Baba-Mama Program életbiztosítással kerestek meg. Megéri ezt fizetni?

Figyelt kérdés
Van valakinek ezzel tapasztalata? Konkrétan az érdekelne, hogy hogyan fog visszajönni az a rengeteg kezdeti kezelési költség, ami az első 26 havi díj fele. Minimum 8000 ft-tal lehet elkezdeni, akkor az akárhogy is számolom 104000 ft. Nagyon sokallom.
2012. jan. 22. 07:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A babakötvényt már megnyitottuk, havi 5000 ft-tal fizetjük.
2012. jan. 23. 07:17
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Sovcsik Krisztián!


Kiadsz az ablakon 50 év alatt 3,5 milliót, amiből te egy fillért se látsz, mert elpatkolsz. Ha neked ez megéri.....

Inkább spórolok fél milliót amiből ha meghalok akkor el tudnak temetni a szeretteim, a többit meg magamra költöm.

Mellesleg nem hiszem hogy boldog lennék 20 millióval, ha egy családtaggal kevesebb lenne.

2012. jan. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mennyit tudna a lányod 15-20 év múlva kivenni?? Ha minimum 2 milliót akkor talán.

Én inkább azt csinálnám, hogy azt a havi 8000 forintot átutalnám egy számlára és minden évben az összegyűlt pénzt lekötném 1-1 évre kamatokkal együtt. 18 év alatt 1728000 forintja lehet, és akkor még a kamatos kamatot nem is számoltam. PL:CIB Betétmix - Trió 1 év lekötésnél 100000-re 7.160forintot ad és ez már kamatadóval értendő. És egy fillért nem kell azért fizetned, hogy elkezd.

2012. jan. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%

Ingatlan öröklési adó, vállalkozóknál üzletrész utáni öröklés illetékköteles (11%-40%), temetkezés (0,5M-1M), Fizetés kiesés 10 évre (x Ft * 120)-> a párok 10%-a az ahol mind a két ember megkeresi ugyanazt a pénzt, ha a nő keres 200e-t a férfi pedig 400e-t. Végül is csak az életszínvonalának 2/3-árol kell lemondania az élete hátralevő részére. Ha van gyermek akkor felsőoktatási képzés ( 2-5 M Ft)

Ha ez valakinek kijön 1,7M Ft-ból és elégnek tartja ezt, akkor tiszteletben tartom.

Vállalkozás: ha az örökös ugyanolyan tudással, tapasztalattal és ugyanakkora respekttel tud kiállni a partnerek elé, akkor ugyancsak tiszteletben tartom, bőven elég 1,7 M Ft a családomnak.

Viszont én egyiket sem merem megkockáztatni, ezért van szükségem arra ,hogyha nem leszek, akkor 20M-t kapjon valaki utánam.

2012. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát én megértem az álláspontodat, de mi van ha nem halsz meg csak 100 évesen? Akkor megmondod a gyerekednek: Én adtam volna csak nem gondoltam hogy élek idáig. Én inkább abból indulok ki hogy meg akarom élni a gyerekem sikereit.

Miből gondolod, hogy a kedves kérdező havi bevétele 600 000 forint? Átlagkereset 200 ezer. Ha ennyit keresnének nem hiszem, hogy ilyen típusú spóroláson járna az eszük. Legalábbis nekem biztos nem. Ha mégis így van akkor elnézést kérek a kérdezőtől.

2012. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ezt nem is a kérdezőre levetítve írtam. Hanem arra a válaszra, hogy nem éri meg a kockázati biztosítás. A válasz pedig, hogy 100 éves koráig viszont az embernek van lehetősége tartalékot képezni és megtakarítani, de ha fél év után elüt egy kocsi akkor mit mondasz a gyerekednek? Bocsi bíztam benne hogy elélek 100 évig is? Én tiszteletben tartom ha valaki nem akar kötni én allfinanz közvetítőként már bocsánat de pont ....., hogy a 2000 féle lehetséges szerződésből, most 1-t szeretne-e vagy sem, de akkor mondjon nemet, ha megértette miért kell felelősséget vállalnia, ha ezek után ezt nem teszi, az már nem az én felelősségem, hanem az övé. És itt jön be az, hogy az köt biztosítást, aki tud felelősséget vállalni nem csak saját magáért, hanem akár a családjáért is.
2012. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hallottatok az Aegon Libráról? Kockázati életbiztosítás, aminek a lejáratakor az addig befizetett összes díjat visszakapod! Szerintem zseniális, nem kell befektetéssel macerálni,a családodról gondoskodtál, és ha életben maradsz,a tartam utolsó hónapjában befizetett díj x eltelt hónapok száma üti a markod! Ha csak utolsó évben indexálsz, már kerestél rajta,és az életbizt. ingyen volt.Érdeklődni lehet nálam priviben!
2012. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!