Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Olvastam egy korábbi kérdésnél...

Olvastam egy korábbi kérdésnél, hogy az Ing Biztosító pótreálhozamot oszt? Valaki megkapta már? A határidő szept.30, ezt most megtaláltam a honlapon.

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Bemásoltam egy korábbi ez év júliusi cikket betekintés végett - a kettős vonal között. E cikkel azt szerettem volna szemléltetni, hogy az ING magánnyugdíjpénztár egyáltalán nem osztja a pótreálhozamot, hanem a tisztességtelen magatartása miatt pervesztes lett, és így kötelezték az utólagos kifizetésre. Egyébként még nekünk sem érkezett meg ez a pótkifizetés.

======================================================

Jogerősen pert nyert a PSZÁF az ING Önkéntes és Magánnyugdíjpénztárral szemben. A pénztártagok még a nyár folyamán megkaphatják a korábban jogsértően elvont vagyonkezelési többletköltséget - olvasható a Hirado.hu-n.



Binder István, a PSZÁF szóvivője a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában kijelentette, az ING Magánnyugdíjpénztárnak több milliárdos összeget kell visszafizetnie. A korábbi magas taglétszám miatt a volt tagok nem számíthatnak magas összegre. A szóvivő szerint az elv a fontos még akkor is, ha egy tagra csak néhány ezer vagy pár tízezer forint jut.

==================================================

2012. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is utánanéztem, tudod, hogy el akarták "csalni". Igazából nagyon érdekelne a várható összeg és hogy ez mitől függ? A már megkapott reálhozamtól, vagy hogy mennyi volt az egyenlegem 2011. májusában? Te tudsz valami pontosabbat?
2012. szept. 10. 15:36
 3/8 anonim válasza:
Én ma kaptam meg.17000ft...
2012. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia ! Már bocs a kérdésért, de te mennyi reálhozam után kaptad ezt a 1o-enpárat? Már csak a magam pénze miatt arányítanék. Köszi !
2012. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én semmit nem kaptam, 225.000. Ft-os reálhozam után... Szerintetek ez így jól van?
2012. szept. 28. 14:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha a kár pvivátban megírnétok, hogy mennyi reálhozam után kaptatok most pénzt? Nagyon számítottam rá, mégsem jött semmi. :(
2012. szept. 28. 14:45
 7/8 anonim válasza:
Sajnos már nem tudom pontosan de 200000 alatt kaptam egy kicsivel,a párom minimálbér közeli fizetése valamint a gyes,gyed után is 70 körüli reálhozamot kapott most pedig 6500 ft-ot kapott. Ahogy elnézem kb 10% körüli a potreálhozam... Szerintem sokat számít,hogy ki milyen rég volt biztosított mert mi a nyitáskor léptünk be.
2012. szept. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is a kezdetektől voltam biztosított, viszont csak 5 éve léptem át az ING-be.
2012. szept. 29. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!