Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Uniqua biztosítónál aki...

Uniqua biztosítónál aki esetleg már dolgozott, jó vagy rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Üdv!


Mindenképpen az Uniqánál képzeled el a jövődet?

2012. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom még:)Kaptam egy lehetőséget,és nem tudok dönteni,hogy érdemes-e belevágni.
2012. szept. 27. 18:10
 3/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint a többi biztosítónál a termékeinek 1/4-d része elég jó, a többi viszont kb. kuka. A szerződéskezelésük elég gyenge és a kárrendezésük sem túl pozitív. Én közvetítőként az összes nagy biztosítóval kapcsolatban vagyok, innen a tapasztalat. A kérdés viszont, hogy el szeretnél-e köteleződni 1 biztosító felé, vagy ha van rá lehetőség, szeretnéd-e mindegyiknek kihasználni az erősségét, és ezzel magadat mint üzletkötőt még több lehetőséggel felvértezni? Ha igen, írj nekem, ha nem és egy biztosítóhoz vágysz, akkor viszont a Komoróczy kollégát :D ajánlanám inkább az Aegonnál, mérföldekkel emberibb és ügyfél barátabb biztosító. Esetlegesen a MetLife-ban látok még most nagyon nagy potenciált. De én könnyen beszélek, mert nekem mindegy kinek melyik biztosító jön ki a legjobbra.
2012. szept. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint nem vonz a biztosítás világa,csak most nincs semmi más kilátásban,itt a Dél-Alföldön meg különösképp nehéz munkát találni.
2012. okt. 1. 09:45
 5/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Mint minden munkának meg van a hátránya és jó oldala is. Kemény munka, de gyümölcsöző, ha becsületesen és jól végzi az ember a munkáját.
2012. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csak rossz tapasztalatok! messze kerüld el őket meg az összes biztosítót! ott vernek át ahol csak tudnak.
2014. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szó szerint ugyanezt akartam írni. ott vernek át, ahol tudnak.


[link]

2015. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!