Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hátrány ha csak kézzel írt...

Hátrány ha csak kézzel írt önéletrajzot tudok vinni holnap?

Figyelt kérdés

Ma szóltak, hogy holnap interjú és vigyek önéletrajzot is, és a nyomtató nem nyomtat, holnap reggel kell mennem. Csak kézzel tudom megírni, az hátrány?

Am nem valami "nagykutya" munkakörről van szó, csak kíváncsi vagyok.


2010. júl. 12. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj! Írd meg szépen, ne kapkodva!
2010. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Így az igazi :P

2010. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló. Szerintem, ha ilyennel állítanék be egy interjúra kinevetnének (s ez még csak a jobbik eset), mert nem vennének komolyan, sőt, lehet hogy el is küldenek egy áldumával, hogy már betelt az állás.


Gondolom, hogy gépen van önéletrajzod. Ugyanazt írd le, max.2 oldalban.


Név

Cím

Elérhetőség

Születési hely,idő

Családi állapot


Megpályázandó állás

Szakmai tapasztalat ( időbeli sorrend visszafelé)

Tanulmányok (időbeli sorrend visszafelé)


Egyéb képzettség, tudás (Nyelv, Számítástechnikai, Autóvezetői engedély + egyéb kompetencia, ami a pozitívumod.


Mellé egy kísérőlevél sem árt, de mivel ott leszel, úgyis meg fogják kérdezni, hogy miért szeretnél ott dolgozni.

Jó ha az önéletrajz fényképes.

S ha esetleg még belefér, nyomtass reggel, de a kézzel írottat is el kell, hogy fogadják.


(Szép írás, tagolt legyen, sorvezetővel dolgozz, olyan tollal, ami nem folyik, címszavakban írd le a tudnivalókat, mert nem kisregény. Ezt azért írtam, mert az előző linkje nekem esztétikailag nem jön be.)


Sok szerencsét

2010. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kedves előttem szóló. Szerintem, ha ilyennel állítanék be egy interjúra kinevetnének (s ez még csak a jobbik eset), mert nem vennének komolyan, sőt, lehet hogy el is küldenek egy áldumával, hogy már betelt az állás. "


Nem viccősz? Akkor miért van a legalja.hu-n? Aszittem, hogy az egy komoly oldal, már csak a nevéből ítélve is :P

2010. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Ja és még annyit, hogy nem kell mindenféle megjegyzést hozzátenni.


Pl: Tanulmányok:

2006-2010: Corvinus Egyetem

közgazdász-gazdálkodási

2002-2006: XYZ Gimnázium


Szakmai tapasztalat:


2009 május-2010 május: CIB Bank, Budapest XV. kerület

ügyfélszolgálati asszisztens


Szóval hasonlóan. Nem kíváncsiak mostmár a hobbira, a családi állapotból elég annyi, hogy nős, férjezett, hajadon, nőtlen. Régen a gyerekek nevét is kiírták és a korukat is, de ma már ezt nem kell feltüntetni. Mint ahogyan a vallási nézetet, politikai nézetet stb. sem.

2010. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, nem figyltem a linket, hogy honnét való, csak a tartalmat.


Örülök, hogy csak vicc, de ez még viccnek is erős volt.

2010. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, gondoltam h a link csak poén. :)

Amúgy így írtam, ahogy mondtátok: szépen, tagoltan, lényegre törően.

Sikerült! :D

2010. júl. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!