Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkát végezhetnék?

Milyen munkát végezhetnék?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.Állandó munkahelyet szeretnék, suli közben is.Képes vagyok rá...eddig minden hol megálltam a helyem,de sajnos nem vettek fel csak nyári munkára,a másik munkát pedig betöltötték,és felvettek volna.Ki tud ajánlani munkát?Jó keresettel.A külsőmmel nincs probléma.Ezt ne értse félre senki.
2010. júl. 13. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
16 évesen még érettségid se lehet (az se ér már semmit egyébként), úgyhogy azt nyugodtan felejtsd el, hogy "jó keresettel". Örülj neki, ha minimálért felvesznek valahova. Pl. szalag mellé, oda nem kell érettségi se. Vagy esetleg mekibe.
2010. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h suli közbe fogsz találni, nem hozzád igazodnának idő ügyileg se, meg nem nem egy 16 évesre van szükség állandóra se.Annak örülj h nyári munkát is kaptál, én 18 évesen azt se kaptam.

de még ilyen egyszeri munkára is kb 18-at be kell töltened(pl leltározás)

2010. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vendéglátóiparban felszolgálónak, bárosnak tudsz jelentkezni, ha nem okoz traumát, ha néha 1-1 részeg a fenekedre paskol. Ott a borravaló miatt tudsz jobban keresni az átlagnál, de ki vagy téve a megjegyzéseknek és mosolyogni kell a legnagyobb bunkókra is.
2010. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
felszolgálónak nem vehetnek fel egy 16 évest suli időszakban, semmi képesítéssel
2010. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát azért köszönöm...próbálkoztam valamit keresni állandónak felvettek volna tesóba pénztárosnak,de még a másik munkát csinálom.Köszönöm még egyszer.
2010. júl. 13. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!